++++++
ešte že ťa majú! kto by im radil?
nič ti to nehovorí? tisíc denne? to tu čítame už 4 roky! kolko je to za štyri roky? ešte ostal nejaký rus?
zaujímavé čítanie
ako je to bežné u škodovky! za všetko príplatok- aj za volant!
niečo podobné vidíme už dnes u rôznych "celebrít"- všetko vylepšovať, samá umelina- ale- krása!
nedá sa sa to z domu a cez počítač??
ty si spr.stý jak kubo!!
stále len inform. technologie, smartfony....... ale- robiť fyzicky, manuálne bude kto?
a pálenie žien a detí v dome odborov?!
a ked prokurátor zabije na prechode a je povýšený!?
+++ a pročko tak behať s holým oným po meste!!
má ešte nejakých??
+++++++++
u týchto "celebrít" je to skoro povinnosť! stačí pozrieť Smotánku- ten s tou, ten s tým, tá s tým, tá s tou..........................!
šance dostávajú už desiatky rokov! a výsledok? skoro 0.
ak si občan nezaplatí vodu- odpoja ho. im sa musí voda vybudovať- majú na to nárok
super- len tak dalej. Je ešte veľa takých miest
nič nevieš, nič nechápeš!
je- a pablb si ty!!
Odporúčame