dráma? pre koho?
dráma? pre koho?
ale v emerike! a ešte si zabudol že je najeko!!
najlepšie sú uholné elektrárne- či v číne, či nemecku, polsku....... a dovoz najlacnejšieho plynu spoza velkej mláky!!
ale to tvrdil najminister miklošš
lebofico, leboputin!!
myslíš káčera?
p.Mette by sa mala začať obávať!!
a teraz sa chcú posunúť aj za cenu obetí- ale nie svojich! oni na tom ešte aj teraz zarábajú!
rusi uniesli komika??
no čo si- to je najdemo!!
+++++++++++
chcelo by to vyšetrenie- alebo únos a súd!?
emeriku riadi chorý človek!!!
prečo tu dávajú vyjadrenia kdejakej nuly?
tí to robili dávno pred putinom - nevieš?
niekedy to vedela- no to je už strašne dávno
Odporúčame