+++++++++++
a to už dávno neboli poriadne "zimy"
čudák trump si robí čo je mu dovolené! ale "vyspelý" svet má chrániť a brániť demokraciu a to nielen na UA!
každý štát ma nejaké - svoje- zriadenie. budeme(USA) všetky obracať na svoj požadovaný obraz?!
koho v najdemokr. štáte a svete zaujímajú nejakí civili? jedine ak americkí
čítam aj iné ako sme-čko
jediný sprostý si tu ty!!
tebe bude dobre aj v otroctve- hlavne nech ti dajú najesť
ked chcú drancovať tak to musia najprv vybudovať! či kto to má urobiť?
v pohode sú len nemorálny jedinci ako ty. eadšej mlčia aby to odsúdili aj na druhej strane- a napr. zaviedli nejaké sankcie
lebo je to narkoman obklopený(a možno aj zapojený) zlodejmi penazí
majú dilemu- čo ak to teraz zopakujú rusi? čo urobia?
a ty si naozaj myslíš že oni to robili z lásky a pre zisk venezuely?? :-))
a ako by mali získať súhlas na útok na iný štát?
jeho manka je ficina?
Odporúčame