už ťa zajali?
nie na dvere- tebe na dutú hlavu!
v poho! ešte sa nauč spievať pesničky ktoré sa dajú počúvať
na potrebné lieky niet- na ujoviny sú ťažké miliony
ešte že ty si slušnák- magor a psychopat
no tebe sa nikto nevyrovná- odpad!
a kto to hovorí okrem teba?
taká ostrá veta ku PS na záver!
ani nejaké PS nikomu nebude chýbať!!
treba ich zbombiť!!!!
odkedy on myslí??
aj UA je maličká k RF- v pohode?? kecaj, táraj.......
ešte ten tam chýbal
drogy? ropa? šírenie demokracie? prachy??
lebofico
no zbohom! to mé byť hlavný ťahák?
a druhého, tretieho.....???
Odporúčame