Tak už nemlčte, pán Mečiar ! Tí, ktorí sa vyradili zo zoznamu slušných ľudí si to nezaslúžia.
čo je to proti rozkradnutým miliardám?? všetkými stranami?? ved už sa preber človeče..
mafia riadi tento štát prostredníctvom našich politikov.. či to boli prví druhí tretí štvrtí.. všetci musia splácať .. a preto kradnú ako straky.. a tu napíšeš, že amnestia stála nejakých 7 melons evri.. ty nevidíš ako napríklad teraz padol most, ktorý si vyloboval kdhk zľavnením stavby?? koľko to bude stáť?? hlavne že vzal za to vatu.. a takt to je všade a so všetkým a ty sa zavzdušňuješ na jednej amnestii, ktorá aj keb ybola hned zrušená neprinesie vyriešenie NIČOHO.. nechápeš?? že nie amnestia bráni súdom?? ale len a len neochota niečo vyšetriť od samotných politikov?? znova.. kto bráni šetriť a vyriešiť teplý vzduch??? NIKTO.. sazku?? nikto-s tým spojenú vraždu vaľka NIKTO.. rašelina?? diamanty v afrike?? etc..a ty sám nájdeš desiatky príkladov, kde nikto nebráni a nič sa nedeje,ale ty sa zaoberáš poondiatou amnestiou.. lebo ti vtĺkli do hlavy, že to je jediný problém našej demokracie..