Ježiš - falošný Boh alebo falošný anjel?
píšeš to strááášn edlhé.. a to odradzuje... pozri toho jehovitučo tu vypisuje.. vždy rovnko krátke.. aby to prečítal aj lenivec.. uč sa od neho.. veľa rečí naraz spôsobuej, že zabudneš čo bolo na začiatku.. a ty si tiež len vyberáš, čo chceš.. v biblii je aj stať, že bohovia .. niboh.. ale bohovia.. si brali dcéry človeka..
druhé.. syn človeka znamená syn JOZEFA.. lebo boh stvoril človeka.. MUŽA-ADAMA.. a ked židia napíšu.. syn človeka.. znamená to syn MUŽA.. a nie ženy.. takže?? aj toto je v písme a ak máme brať že je to pravda.. tak sa ježiš sám volá synom jozefovým.. a tých bohov a ich potomkov si nájdi.. je to tam na 100%.. a nehovor že je to zle vykladané.. a ak boh zdôrazňuje izraelitom.. len ja som ten pravý.. tak to znamená že bohov bolo v tom období VIAC,,.. inak by ich nemusel neustále uisťovať.. že ON JE TEN JEDINÝ PRAVÝ.. zmier sa s faktami.. lebo tak je to v písme napísané.. a žiadne vysvetľovanie to nezmení..