Nezáujem Kresťanov o svetské politické škriepky
latour.. ad 1- vôbec si nediskutoval k veci... prečo si to zavesil pod príspevok ináČ???
a ke duž si začal.. tak ad 2-ako môžeš napísať Satanov svet??? satan nič nestvoril a nič neovláda.. len teba a tvojich bratov.. lebo iní si na neho ani nespomenú.. len vy mu robíte miesto na slnku.. inak by bol dávno zabudnutý.. ad 3- nemravné túžby?? čo to splietaš?? ak nám dal boh túžbu po sexe a túžbu po žene či mužovi TAK JE TO MRAVNÁ túžba.. alebo pochybuješ o bohu a jeho dare pre človeka?? ty si myslíš že boh je tak škodoradostný ??? že nám dá celoročnú túžbu po sexe ale nám ho zároveň zakáže??? to len ľudia zo sexu urobili hriech.. nie boh. môžeš mať viacero žien a nič sa nedeje.. dokonca ak zomrie brat,máš si vziať aj jeho ženu,toto bolo v učení od boha pre židov.. kde tam vidíš nemravnosť sexu??? ja nikde... takže netáraj .. si ovplyvnení zvrátenosťou stredovekého cirkevného učenia, ktoré ovláda svet doteraz a ako vidno tak aj prostredníctvom vašeho spolku vykladačov písma...