Blogy patria všetkým čitateľom. Debaty pod nimi tiež
pod blogom ktorý zmazali som s avyjadril.. stručne zopakujem.. ked som tu prišiel,tak som si otváral blogy najčítanejšie a najdiskutovanejšie.. v domienke. že ak sa dostali do týchto kategórií..tak majú určitú kvalitu.. a zrazu som zistil že z najdiskutovanješieho blogu s 1000 príspevkami je 940 typu: ahoj srdiečko zdravím ťa.. smajlík.. aj ja teba zdravám ko sa máš dva sn
majlíky.. no pozdrav fera a vlada.. dávno sme sa nevideli.. 5 smajlíkov.. a takto donekonečna.. toto je diskusia k téme blogu?? prepáčte ale nie je rovnako sa mi nepáči samé copy pod iným autorom, kde nediskutujú myšlienkami svojej hlavy,ale kopírovaním 2000-až 50 rokov starých myšlienok iných ľudí.. to tiež nepokladám za diskusiu.. citát niekoho na podporu svojej myšlienky prosím.. ale dve svoje slová a 500 riadkov copy.. to je uhodené-nie som za cenzúru, ale nejaké slušné pravidlá a ich dodržiavanie nepovažujem za cenzúr-a vrchol je ak jeden človek s PIATIMI identitami dskutuje pod svojim blogom sám so sebou..