prepáč čitateľ.. ale ty si tu popisoval niečo čo podľa teba je vedecké skúmanie.. a teraz ako dôkaz predložíš otázku a spätné konštatovanie jedného človeka?? toto má byť dôkaz o existencii boha??
neblázni.. toto prekračuje normálne vnímanie môjho mozgu.. jeden človek niečo povie a ty to vydáš za dôkaz.. že vedci objavili... úsmevné.. až neuveriteľné.. takto sa ponížiť.. mal si aj lepšie príspevky.. a greenstein je žid.. a ako taký je určite veriaci.. inak by bol vyobcovaný.. ako to u nich býva.. nemusí byť ten čo praktizuje vieru denno denne.. ale veriaci bude.. :) ja by som prijal iný dôkaz.. ako len tvrdenie jedného astronóma.. a rád..ale ako hovorí náboženstvo.. aj to vaše.. viera nepotrebuje dôkazy... tak prečo ich stále hľadáte??


