a ty považuješ za správne , že niekto dá na dnešných starých 18% a iný len 9% a ostatok sebe n aúčet?? to je čo??? a z toho si poisťovňa odreže svoj správcovský a je jej šum afuk.. ako to dopadne s vkladmi.. a je správne že zo zákona odvedieme x% zdravotným a oni si odkroja správcovský a prežerú ho?? a potom tisíce ľudí nezoperujú a ušetrené vyhlásia za svoj zisk??? a vyplatia si z neho dividendy?? pritom prstom nepohli a len si ukrojil z toho čo má ísť na zdravotníctvo?? to je správne?? ja som reagoval na tvrdenie ž e sme zlí.. a ukázal že USA nesiahame ani po členky.. len oni to svoje zvratkovanie predajú do sveta ako super život..


