skús odpovedať.. je plemenitba čistokrvných koní evolúcia?? je vývoj nového obylia skoro bez slamy( klások tesne nad zemou) evolúcia?? je šľachtenie psov evolúcia?? ano ja viem.. nie prirodzeným výberom druhov.. ale výberom presne stanovených jedincov pre urýchlenie evolučného procesu s cieľom dosiahnutia čo najskôr predpokladaných vlastností zvierat, rastlín.. a keby to morálka dovolila .. tak aj človeka( hitlerova teória nadradenosti rasy... ) nevravím že všetko toto je správne. ale.. potvrdzuje evolučnú... teda vývojovú teóriu.. že výberom jedincov určitého druhu sa vyvíja druh samotný..a to je bratku EVOLÚCIA.... či chceš alebo nie.. je tu a stále..


