dám takú všeobecnú reakciu.. nie presne k téme.. ale celkovo k spôsobu argumentácie... je veľmi zarážajúce ak niektorá ŽIVÁ bytosť argumentuje v diskusii 99% CITÁTOV myšlienok iných ľudí.,. prečo?? no lebo ak by nikto nepísal a len sa snažil argumentovať CITÁTMI.. tak koho by sme dnes citovali???? zdá sa mi to strašne prízemné až poddansky VAZALSKÉ.. absolútne bez použitia mozgu a svojho názoru.. a to že viem citovať.. neznamená že som sčítaný.. ale len to že viem rýchlo používať rôzne vyhľadávače.. tak čo páni latour či čitateľ!koho by ste citovali ak všetci pred vami spomínaní autori by tiež v zbožnej pokore len citovali?? to by nám zostalo len ústne podanie nejakých bájí.. ani biblia by nebola napísaná.. lebo z úcty k bohu by ju nemal kto napísať.. lebo by nesmel.. lebo by mohol len citovať už napísané a to by nebolo nič napísané. používanie citátov práve vyguglených vôbec nič nehovorí o človeku a jeho postojoch k danej problematike.. ale len o postojoch tých ktorých citujete..


