Katastrofálna chyba robí život nezmyselným
no vidíš ako krásne manipuluješ a klameš,lebo im aj povedal že môžu jesť zo všetkého... ale ako na potvoru nasleduje kapitola, kde im zakáže jeden strom-bol boh zmätený?? ked im najskôr povolil jesť všetko .. a následne pri opise prvého hriechu im jeden strom zakázal?? a už som to tu písal.. trest sa týkal pre evu výhradne sexu a rodenia detí.. to znamená že nešlo o jablko poznania ale o SEX,ktorý im mimochodom tiež v kapitole pred prvým hriechom povolil.Zakryli si prirodzenie,lebo poznali že sú nahí... nezakryli si hlavu ,lebo poznali že zmúdreli...
Boh stvoril človeka od začiatku NEDOKONALÉHO a teda vedel, že nebude poslušný.. lebo boh je vševedúci.. celé to nedáva zmysel.. čo tu píšeš.. a čo sa nám snaží v tej časti biblia svojimi alegóriami povedať a vy tie alegórie vydávate za jedinú neomylnú božiu pravdu,bez rozmýšľania,čo tým chcel básnik povedať.. ste v tomto prípade smiešne malé deti.. ktoré sa naučili čítať.. ale textu vôbec nerozumejú.. lebo NECHCÚ.ŽIvot MÁ zmysel.