Sme nespokojní s poplatkami v bankách? ? ? Jednoduché riešenie!
ty si ale vôbec nepochopil podstatu .. ty 5.. ja 5.. 3 miliony 5.. mesačne.ZA ČO dáme 15 mls euro niekomu mesačne?? čo ani prstom nepohol:???? stále nechápeš?? všetkým ide dolu zisk pre krízu.. lebo sa zastavuje obrat tovaru.. ale im dáme len tak pre nič 15 melons??? a to je minimum.. lebo si berú za každý prd.. nielen za vedenie účtu.. som rád, že tu padajú aj návrhy na pr na e-banku.. lebo niečo podobné som od diskusie očakával.. ty máš asi veľmi dobrý príjem.. keď ti je melon hore dolu.. je samozrejmé, že pre takých ako ty.. je ten článok bezpredmetný.. a preto sa ti ospravedlňujem za mrhanie tvojím lacným časom.. no sú ľudia, ktorí dajú za nájom 250.. za stravu 200 a nezostáva im nič na život,tak pre tých je aj 5 ečiek dosť. skús mi vysvetliť,prečo ak mám uložených 1000(10 000-100 000) a nehýbem s nimi, tak mi z účtu ubúda? ako ej možné že banka ti dá menej za to že ich opatruje, a pritom ich ona zhodnocuje?? kde je tvoj podiel na ich zhodnocovaní??? nemalo by to byť 50-50: