Kopa influencerov ma vystudovany dizajn, alebo nieco co ma blizko k fotografii a videu. :D Takze aj tam musis nieco vediet. :D
Kopa influencerov ma vystudovany dizajn, alebo nieco co ma blizko k fotografii a videu. :D Takze aj tam musis nieco vediet. :D
Zaver ma troska dojal. :D Ja si pamatam za skolskych cias nejaku organizaciu, ktora rozdavala brigady. Zvacsa islo o dokladanie tovaru a sprostosti, alebo stahovanie a roboty na stavbach. U tych posladnych dvoch sa dalo dohodnut tak, ze uz to neslo cez to brigadnicke centrum, ale sme robili na dohodu. Az po case sa dala najst brigada v IT firmach, ale znova islo zvacsa o tu najmenej kreativnu a vlastne manualnu pracu.
Rodicia ma sice stedro financovali, ale zivot studenta je nakladny. :D Urcite to vela ludi pozna. Bujary zivot nieco stoji aj ked byvas na intraku. Som prekvapeny z tychto cisel, lebo co ja viem, tak za mojich cias sa dost brigadovalo.
A suhlasim skor s Kusou., Je problem s pracovnymi prilezitostami, lebo ked si robim vysoku skolu v IT, tak prax ako casnik mi bude naprd. Krok je na firmach, ci si zacnu studentov vychovavat, alebo len cakat ze im padnu z neba.
Este som to tu len rano zapol a uz som sa nasmial. Objavil som tui totiz inteligenta MINDRAK0.1 ktory dezinfikuje infraziaricom, pripadne by na deti svietil UV Lampou, vec coze je to coze, rakovina koze?! Urcite za nu moze Soros. :D Pripadne odbornika na Ukrajinu, kde objavil takzvane BILABAKY ktore robili nejaky FACILITIS. :D
Tento samozvany odbornik, ide propagovat dalsieho odbornika. :D BLAHU. :D CLoviecika, ktory sa sam nevie uzivit, preco zije len na statom platenych miesteckach. NIkdy nepracoval ale zato o to viac propaguje svoju hlupost a demenciu. :D
V skratke. :D Dezolat propaguje dezolata. :D A Tito dezolati sami seba este nazyvaju aj inteligenciou Slovenska. :D To asi preto sme na tom tak, ze sme tesne za Rumunskom od roku 2015 a po Ficovej vlade odtial utekaju este aj migranti, ktori tu prisli za nejakym lepsim zivotom. :D To sme to teda daleko dotiahli za tych 30 rokov demokracie, kde nam polovicu vladli nacisti s komunistami. :D
Najzabavnejsie z toho BLAHOVHO EKREMENTU je to, ze smradlavy bordelar, chce upratovat. :D
Tak to sa mi paci, ako trolli propaguju dezolatka Blahu. :D
Evidentne mas rovnako ako Blaha, alergiu na pracovne navyky. :D A to si MINDRACIK este stae neodisal na akom uradne mam ziadat o povolenie stavby vodnej elekrarne. :D A to si sa hral na takeho velkeho odbornika. :D
Mily cest, Capoutova je zvolenou prezidentkou Slovenskej republiky. :D A nevolili ju dezolati Vasho rangu! :D
Asi by trebalo, aby ste tie cervene trenirky trosku aj oprali. :D Este Ti na nich svieti zlte kladivo a kosak. :D
Smeraci nemaju len kratku pamat, ale hlavne selektivnu. :D Pamataju si len to, co pasuje do Smerackewj propagandy. :D To, ako Fico odchadzal z politiky v roku 2014 aby nekandidoval v roku 2016 za prezidenta pozname. :D Len smradoSmeraci vtedy zili v inej dimenzii. :D
Zabavne podla MINDRACIKA trollika je Caputova americky kolonialny symbol. :D
Akurat, ze ju sme nevideli bozkavat sa s amrickymi prezidentami, ako Smerakov. :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
https://www.topky.sk/cl/100535/1791383/FOTOR…
JE zabavne, ako u Vas SmradoSmerakov absentuje sebareflexia. :D
Este aj za to, ze sa chodite klanat do USA, moze niekto iny. :D
No podla stavu Bratislavskeho letiska tipujem, ze nove ministerstvo bude vyzerat rovnako zle. :D Ale budu mat vycibrenu nastenku za sklenenymi a zatvorenymi dverami. :D
SmradoPutin a parazit dal navrh? :D A tak do prace sa mu parazitovi preco ani raz v zivote nehcelo? :D On bude ako parzist davat navrhy? :D
Diktatura nazoru je to, ked Ti niekto oponuje a dokaze, ze trepes nezmysly? :D Sloboda nazoru je nielen o tom, ze si mozes mysliet a tvrdit, co chces, ale ze by si za to mal aj niest zodpovednost. SLoboda je v prom rade o ZODPOVEDNOSTI, ale o tom uz nacisti s komunistami neradi kvakaju. :D
Viem, co je to ironia. :D Ja som len dopisal, ze sa strasne zabavam, ked o sorosovych agentoch pisu prave Putinovi trolli. :D SI Putinov troll? :D
Netvaria sa velmi stastne. Ale za to Putin obdaroval ich manzelky kozuchom. A keby im chlapci neumreli, mali by doma aj novu pracku a susicku, alebo nejaky ten ukrajinsky notebook.
Je to smutne, lutujem tych ludi. ALe v krajine si s komunistami a parazitmi ako je Putin musia urobit poriadok sami. :D
Ake zbrane? :D To myslis tie, krore sa zrazu objavili v rukach proruskych civilistov v roku 2014? :D Alebo Vam Putinovcom dodavanie zbrani nevadi, ked ich dodava Putinko aj s vojacikmi? :D Problem je len kde dodava zbrane niekto druhej strane? :D
Mas taku jednofarebnu logiku. :D Vyberas si len to, co TI do propagandy vyhovuje. :D
A co to ma s chudakmi Vagnerovcami, ktori nic okrem plundrovania robit nevedia? :D Vam dezolatom to stale nedochadza?
Ako mu to moze vadit? :D Ved on je na Putinov debilizmus hrdy. :D
Teraz si urazil vsetkych nacistov. :D Su sice zadubeni a malo inteligentni, ale zase maju aspon aku taku snahu stat si za svojim. :D FIco je v nazoroch strasne flexibilny. :D Jedno rano je tan, druhe rano onak. :D Zalezi od toho,a ko to smradoFIcovi vyhovuje. :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
A tu mas lepsi link. :D
Je zabavne, ked o sorosovych agentoch pisu prave Putinovi trolli. :D
Hranaty FIco s napuchnutym a scervenalym Sutajkom budu dnes zase predstavovat nulu migrantov na hraniciach, ako vcera? :D A dockame sa aj videa z termokamery, kde sa pohybyju cervene bodky? :D Vcera som sa skoro dostal od smiechu, ked policajt zahlasi, ze migrantov odradili. :D ASi citili FIcov smrad a tak sa rychlo vratili radsej domov. :D
A na Vas dezolatov a Smerakov je rodina hrda? :D
Odporúčame