SAmozrejme. :D Ty pasomnica ma lutujes? .D A nechces na mne prestat paraitovat? :D
Este aj ten clovek co robi pomocne prace zivi tento stat a Teba v nom, mal by si mu dakovat. :D VY Smeraci mate totiz na pracovnu cinnost alergiu. :D
SAmozrejme. :D Ty pasomnica ma lutujes? .D A nechces na mne prestat paraitovat? :D
Este aj ten clovek co robi pomocne prace zivi tento stat a Teba v nom, mal by si mu dakovat. :D VY Smeraci mate totiz na pracovnu cinnost alergiu. :D
TOto video dokazuje, co ste Smeraci za pokrytcov, oportunistov a fabulatorov. :D
Ozaj, pokrytectvo a oportunizmus je u Vas SMerakov superlativom. :D
CO s tym ma moj otec? :D Ved ten moj nevychoval parazita a prizivnika, ako ten Tvoj. :D TO mas pocit, ze ked sa mi zacnes navazat do rodicov, tak ma nejako vytocis? :D
Este stale TI to nedochadza, ze cim viac sa ma snazis urazat, tym viac mi dokazujes, ze mam pravdu? :D
Prave som sa od SmrasoSMERAKA dozvedel, ze ked urobite dlh 113 miliard z dlhu 53 miliard, tak ho vlastne splacate. :D
Zaujimava Smerologika. :D Ked mas jednu hypoteku, no a zoberies si dalsiu, tak si vlastne tu prvu akymsi zazrakom splatil. :D
Neviete, to maju vsetci Smeraci takyto braindamage? :D
??????????? Cize ked z dlhu 53 miliard urobis ldh 113 miliard tak ho splacas? :D
A na toto si prisiel akym zazrakom? :D Cisla ktore davam su z NBS. :D A to, ze Ty dobre nieco vies, ma pobavilo najviac. :D
Ja davam cisla, nie talafatky ako Ty. :D Smeraci ste tuto krajinu ZDEFRAUDOVALI a parzitujete na nej dodnes.
Jasne, ze som slusny. :D Ja som nepouzil jedine invektivum, ci vulgarnost, ako naopak Ty. :D
Ano, ja ROBIM. :D To je cinnost na ktoru mate Vy Smeraci alergiu. :D POtom z tej roboty platim dane a odvody na ktorych parazitujete. :D
Neskusim nic, je totiz zabavne, ked prave Smerak ako Ty ide niekomu vycitat pokrytectvo a oportunizmus. :D
TU mas dovod preco: https://www.youtube.com/watch?v=R71fHb2-zHU
PReco sa tohto prislovia nedrzite v Smere? :D Ak som pouzil zle argumenty, preco mi ich nedokazes vyvratit? :D CLovek s tak nizkym IQ ako mam ja, Ta dokaze vytocit a oponovat Ti? :D Nie je to smutne?
Je zabavne, ked o MEGAZADLZOVANI pise privrzenec Smeru. :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Smeru ktory nas za 8 rokov z 2012 - 2020 zadlzil viac ako Dzurinda s Maciarom spolu. :D
Zahranicny dlh 2012 - 53 miliard
Zahranicny dlh 2020 - 113 miliard
SKus to natikat do kalkulacky. :D Ale nie ten smradoSmerackej. :D
Vidim, ze toto Vam Smerakom ostalo. :D Obvinovat ostatnych z toho, co tu sami robite. :D Tym FIco nakazil asi vsetkych okolo :D
https://www.youtube.com/watch?v=i1YsAaDmpsQ
Aj tu sa tym chvalili. :D ZEBY BOL AJ YOUTUBE dezinforamcny web? :D Alebo aspon mainstream? :D
ANo ja citam nielne to co pisem, ale citam co to pises aj Ty. :D A tolko sprostosti som uz davno na jednej kope nevidel. :D
VAs trollov na SUmracnej som musel riadne vytocit, ze mi venujete samostatne prispevky. :D
Vidim, ze ste uz spustili poplach. :D
Inak sa mi paci, ako pouzivas slova ktrych vyznamu nerozumies. :D
Ty nieco vies? :D Tak to bol dnes najlepsi vtip dna. :D
Presne tak. :D Ak PRavda napise nieco, co FIcovym dezolatom nepasuje, tak sa z nej stava mainstream. :D Dnes rano si sa k FIcimu uz pomodlil? :D
Ja sa cyklim do fabulacii, ktore tu pises Ty? :D PReto mas potrebu mi nadavat? :D
CHlapce zlaty, este stale Ti nedochadza, ze niekto ako si Ty ma nedokaze urazit. :D A ja zase nedokaqem inteligentne urazt Teba, kedze tu urazku potom nepochopis. :D CO si uz ukazal.
FIco s Estokom isli Vam dezolatom a svojim volicom ukazat, ako zatocia s Migrantami. :D A ako naschval, sa ziadny migrant neukazal. :D TO je asle smola. :D Vsetci migranti uz len zacitili FIcov smrad a radsej zutekali. :D
POzameta ich kauzy. :D Tak ako uz neraz. :D
Preco by Vas zametal? :D NO aby ste neskoncili v base. :D Co sa tyka objednavania zlocinov, tak Vam akurat zomrel realizator. :D BOdor starsi. :D
A nie? :D V telke to ani nebolo? :D Nechvalili sa tam ifrakamerou? :Dň
https://news.refresher.sk/147470-Pocas-zastr…
Alebo Ty si bol vcera v intej dimenzii? :D
Je zabavne, ako si dokazes vymyslat. :D Aj niekto ako ja pri TEbe potom vyzera ako ODBORNIK. :D
Ze sme tu mali najvacsiu migrantsku vlnu za FIca je fakt. :D Nepisali len o tom denniky ktore VY Smradosmeraci obvinujete. :D Problemy priznaval sam Ficosmrad. :D
Takze ano, pisem Vam teliatkam a vytacam Vas tym, ze VAm tu tie Vase halucinacie vyvraciam. :D Len TI nastavujem zrkadlo a Ty v nom vidis exkrement, ale moja chyba to uz nie je. :D
Odporúčame