Zilinka zacne zametat Vas Smerakov? :D MOzno tak v inej dimenzii. :D
Zilinka zacne zametat Vas Smerakov? :D MOzno tak v inej dimenzii. :D
Zeby tak, ako Sutajove vcerajsie hladanie migrantov? :D
Ak som sa niekde o propagandu obtrel, tak mi kludne napis kde a co som napisal zle. :D Mas moznost mi to vyvratit. :D A Ty ma namiesto toho zahrnas pochvalami, aky som idiot, ci hlupak a podobne. :D
Zabavne, ked niekto ako si Ty, pouzije slovo ARGUMENT: :D VEd nepoznas jeho vyznam,
Ze ereport. :D Takto som sa uz davno nenasmial. :D To ste ako dlho robili ten dezinfoweb? :D Tri hodiny?
Uz nie som idiot, uz som hlupy chlapec? D Tak aj za toho TI dakujem, je to od TEba dalsia poklona. :D
Ja som si vcera navsimol, zeby FIco s tupy Estokom ukazovali migrantov. :D Vraj sa vsetci zlakli. :D A ukazovali akurat nejake video z infrakamery pricom tam ani nebolo jasne, ze ci su to migranti, alebo nasi domaci policajti. :D
K tomu mamahotelu, mi to pises z vlastnej skusenosti? :D
Maros Zilinka uz zacal realne konat? :D Takze zase nieco pozameta? :D
Myslis vladu nic nerobenia FIcovu v roku 2016? KEdy nam tu prisllo najviac migrantov? :D Alebo Tvoja superinteligena pamat siaha len 3,5 roka dozadu? :D
Ty mna a dosknut sa? :D HOre si ma nazval idiotom a ja som sa TI za to este aj podakoval. :D A to Vam trollom mam esdte viac nalozit? Zase sa mi tu chces rozplakat? :D
Je zabaqvne, ked niekto ako si Ty pise o rozume. :D Rad pises o veciach, ktore si v zivoten nezazil? :D
Caputovej chlapcom? :D TO myslis toho, co ho sledoval uchylak Taraba cez poslanecky notebook? :D
Clovece, ja som idiot. :D DAkujem, od niekoho ako si Ty je to obrovska poklona. :D Mne je jasne, ze tejto urazke nepochopis, ked si nepochopil ani moju ironiu. :D
Ale spat k smradoSmerakom. :D KEd uz piseso vladnej mafii, mal by si spominat hlavne SMer! :D Umrel Vam totiz BOdor, ako celny predstavitel tej mafie.
A je zaujimave, ze sme na SR pustili 46 000 migrantov, ale FIco s Estokom nevideli ani jedneho. :D NIe je to taky paradox? :D Kde sa zrazu migranti vyparili? :D
Alebo mi chces tvrdit, ze ked sa FIco dostal k moci, tak sa rychlo migranti otocili domov, ako by tu mali prist pracovat a zivit parazitickych Smerakov? :D
JE zabavne, ked Ty napises nieco, ze je logicke. :D
Ak znizis 100 eurovy deficit o 0,5 percenta tak si ho znizil o 50 centov. :D Ak znizis 1000 eurovy deficit o 0,5 percenta, tak si ho znizil o 5 euro. :D
Tebe asi matematika v skole nikdy nesla, ze?! :D TAk ako vsetkym Smerakom. :D
Na dezolatov to zabera krasne. :D Este aj na Bodorovom pohrebe bol a zahnojil tam, ze za to ze ten mafian Bodorovsky otrcil kopyta, moze niekto iny. :D
A kto Vas SMerakov na socialkych zivi? Tvoja socialka a socialne balicky nepadaju z neba. Platim ich ja z mojich dani. :D INak by si umrel od hladu.
STALE CAKAM STUDIU. :D Nie halucinacny titulok obdobneho trolla ako si Ty. :D
PISAL SI O STUDII. :D
NIekto mysli, co je asi naviacsi rozdiel medzi Tebou a ostatnymi . :D
DOle si mi dal link na COVID studiu a vysiel z toho propagadisticky clanok. :D TO su tie nepohodlne media? :D VYrabas si vlastne?
Troliku. PIsal si o studiii, nie o propagandistickom clanku obdobneho trolla ako si Ty. :D
KDE JE STUDIA? :D
Nebodaj sa Ta trolla dotkol svojim vyrokom. :D USA uz nenapises? :D Ani Soroska nespomenies? :D Zly kolektivny zapad a satanizmus tiez nie?
TU kompetenciu sme vcera videli. :D Ked sa FIco so Sutajkom chvalili, ze chytili NULA migrantov. :D
??? Ja o ziadnom neviem. :D Vam FIco nejake rozdava?
Odporúčame