Vidim, ze VY SMeraci sluzite aj pocas dni pracovneho pokoja. :D Alebo sa Vam tie dni na socialke miesaju a uz ani nevies, ci je volne, alebo pracovny den? :D
Vidim, ze VY SMeraci sluzite aj pocas dni pracovneho pokoja. :D Alebo sa Vam tie dni na socialke miesaju a uz ani nevies, ci je volne, alebo pracovny den? :D
Clovece, Putin uz dokomnca zomrel. :D Este ze mas ten mainstrem. :D Neriadi ho nakoniec Soros?
A Ty nepracujuci clovek poberajuci socialku si si dal ulohu, tieto konspiracie odhalit. :D
TO mi je jasne, ze stado volov jedneho vola medzi sebou nevytoci. :D ASi preto tak krasne idete spolu. :D
Koh Vas so pobavil? :D TO Vam v Smere neprezradili, ze dnes je den pracovneho volna? :D Sice Vy nepracujuci to mate jedno. :D
Len pre info, ja dokazem napisat viac prispevkov, ako Ty dokazes vobec precitat. :D Je to taky problem? nemozem ja za to, ze TI robi pisanie a citanie problemy. :D O chapani uz ani nehovoriac. :D
Este by si ma mohol obvinit z multinicku, ze mam niekolko nickov a kazdy z nich ma aspon 40 tisic prispevkov. :D Az potom mi stupne ego! :D
A kto tu studiu urobil? :D Bukovsky s Liptakom? :D To nedas ani zdroj tejto halucinacie? :D
:D Tebe chlapce nikto nevysvetlil, ze poberanie socialky a FIcovych socialnych balickov nei je praca? :D CHlapce, ja za jediny mesiac odvediem viac dani a odvodov, ako Ty za cely zivot. :D Tvoje parazitovanie a prizivovanie sa nie je pracou. :D
Pripominas mi toho smrada ZIlinku. :D KTory uz chcel odist potom, co na jeho demenciu a debilitu ukazovali vsetci. :D A zrazu si to rozmyslel. Chudacik jeden zadubeny. :D
Ze audit. :D DObre si ma rozosmial. :D Pripomenulo mi to Dzurindove vysetovanie tunelovania tunela Branisko. :D Vysetrovalo sa preto, aby sa zistilo co sa moze dostat na verejnost a to rychlo skartovalo. :D Pleties si vysetrovanie so zametaniim. :D
Ako by som Vas tu trollov inak tolkych vytacal? :D BEz boostra by som stihol maximalne dvoch takych ako si Ty. :D
ALe o Vas komunistoch a zmutovanych neonacistoch mozem skymkolvek. :D SAmi ani totiz neviete, ci sa mate svojim dezolatizmom chvalit, alebo sa za neho hanbit. :D
Ja o Vas dezolatoch ani nic vediet nechcem. :D Len citam co to tu pises a reagujem na to.
Mna zivi moja praca, rovnako ako Teba cez socialku zivi moja praca. :D Inak by si tu taketo sprostoti nenapisal. :D
Uzasne, aku je ten internet super. :D Uz aj dezolati na socialke, ktori do prace nechodia, su dnes odbornikmi na COVID, ako Ty. :D Staci na to Google a Blaho facebook. :D
Jasne, nikto z Vas ktori tu branite Smerakov a plujete Ficojed, vlastne SMer nikdy nevolil. :D Oni sa SMeraci zvolili asi sami. :D
A to sa chudaci antimaericki musite este oj obranovat citatom americkeho spisovatela, ktory napisal Foresta Gumpa. :D Stupidita dezolatizmu nepozna hranice, ze?! :D
https://nbs.sk/statisticke-udaje/statistika-…
Zahranicna zadlzenost 2012 - 53 miliard a 2020 - 113 miliard. :D
Tymto sa Smeraci neradi chvalia. :D Ale cisla su cisla, fakty nezmenis. :D
Ako sa da vysvetlovat stupidita a ezolatizmus, ktorymi sa tu chvalis? :D Prepac, ale ja ludskej hluposti ktoru tu prezentujes ani chapat nechcem. :D
ASi tak. :D Kazdy politik len rozkrada, rozdava a defrauduje. Platit to musime my pracujuci, no a tesia sa z toho len paraziti a dezolati, ktory tych politikov volia. :D
Podla Tvojihc informacii. :D Tato veta sa mi paci najviac. :D Vlastne priznavas, ze si si to vymyslel. :D
Za gluptaka dakujem. :D JE to od Teba evidentne poklona, aj ked mi je jasne, ze tejto urazke nepochpis. :D
NIe j e zaujimave, ze Vy dezolati Smer nevolite, len ho propagujete? :D Tebe okrem toho narastol aj rektalny otvor rovno nad tym ustnym? :D
Ja VAs osocujem, ked VAm napisem pravdu? :D Pravda TA osocuje? :D Tak to ma mrzi, ze mate taky tazky zivot. :D
Ja Vam len nastavujem zrkadlo a smerujem ho na VAs Smerakov. :D A ze v nom vidis exkrementy, uz nie je moja vina. :D
Nechvalil sa Ti? :D A to sa paraziti medzi sebou chvalite tym, kto na kom parazituje? :D
Nepripada Ti divne, ze prave VY komunisti a neonacisti sa odolavate na demokraciu a slobodu slova? :D Oportunizmus ktorym sa prezentujete VAm nevadi?
Odporúčame