Sú Slováci chudobnejší ako Bulhari a Rumuni? Nová štúdia z ministerstva práce hovorí o krajine niečo iné
Znova vsak vychadzas zo skreslenej statistiky. :D Ak by nebola skreslena, tak Ti mozu vyjst vysledky take, ze bud to zadlzovanie v Cesku nebolo take, ako to vyzera, alebo je to tam este ovela horsie. :D
A o tom ja pisem. Ked skreslujes statistiku tym, kolko vyrobis, tak uz ten dlh deformujes.
Prestav si to u seba, ako jednotlivca. Cim viac zarobis, tym viac Ti pozicaju banky na hypoteky a lizingy a splatky. Ale to neznamena, ze lepsie hospodaris. Stale svoj dlh zvysujes. Ak mam totiz hypoteku a len viac zarobim, tak sice ju viem skor splacat, ale ked to nerobim, ale beriem dalsiu, tak sa stale zadlzujem. Dlh by som znizoval len vtedy, keby som ju splatil, nie si pozical dalsiu.
NEviem, ci som sa vyjadril jasne. :D Ak nie, tak kludne napis.