Tvoj predok robil cenzora, keď to tak "dobre" vieš? ;-7
Tvoj predok robil cenzora, keď to tak "dobre" vieš? ;-7
Takú ďalekú dopravu by mu VšZP nepreplatila. Takže vypisuje asi z nejakého domova sociálnych služieb, ktorý je bližšie k jeho rodnej ohrade.
Tebe stačí slovo udatného sovietskeho generála. ;-)))
No šak sa pochváľ ktoré z týchto tvojich "hrdinských činov v boji proti totalite" nám boli zatajené. ;-P
Máš pravdu! Dokonca aj tá, ak niečo vyviedla alebo dosiahla. ;-P
No hlavne, že to, čo, podľa teba, nikto nechcel, zmizlo z tých skladov po "privatizácii" ako prvé. Len sa tak za tým zaprášilo! ;-P Jeden príklad za všetky: Po odovzdaní podniku KOVOHUTY Krompachy privatizérovi, mal tento 30 dní aby zaplatil kúpnu cenu. Za 10 dní odpredal všetok "dubiózny" majetok a po zaplatení kúpnej ceny mu ešte "čosi" aj zvýšilo! Asi tak 2 mesiace potom sa zistilo, že SR nemá v štátnych hmotných rezervách ani gram medi a "muničné" fabriky na Považí nemajú z čoho vyrábať. Keď sa to začalo "vyšetrovať", tak sa "zrazu" zistilo, že ten "dubiózny" majetok Kovohút bola čistá meď vedená ako ŠHR, ktoré mal štátny podnik skladovať a ochraňovať. Ale privatizér, pardón, súkromný investor, o tom vraj "nebol informovaný", tak to ako nepotrebné predal (a poriadne pod cenu!) do zahraničia, keďže, ako povedal: "Tu to nikto nechcel.".
V Slobodnej Európe pôsobil aj Nižnánsky, bývalý veliteľ PO HG, ktorý sa "zviditeľnil" najmä vo vápenke v Nemeckej! ;-7 Podrobnosti o jeho "hrdinských" činoch "v boji proti komunizmu" si môžeš prečítať v knihe "Gardistické Inferno" od Gavryla Gryzlova;-P
Je vedecky preukázané, že 1 polliter piva zničí 1 000 000 mozgových buniek, ktoré sa už neobnovia. Tak sa tu nevyhováraj na nejaké "vymývání mozků", flašinetár! ;-P
Abraxas, to je značka tamagoči z domácej - "východniarskej", produkcie? :=DDD
Miesto nového drbokratického manuálu nakúpil jointy a teraz musí blúzniť iba podľa toho starého . :=DDD
Ty si zas tie peniaze, čo ti tata dali na nový manuál, minul na jointy a preto teraz nevieš? ;-7
Tie lieky, čo mu ordinuješ zaberajú - už zvláda aj COPY + PASTE. ;-)))
No holt zlatý český ručičky, co dřeli na ty blbý bače. ;-7
Chcel si tým povedať, že u teba už, fakt, niet čo gumovať? ;-P
No a terminus technicus "blbá nálada" bol, podľa teba, informáciou o kom? ;-P
Ty si obsluhoval "zariadenie", že to tak isto vieš? ;-7
Aj o Hedvige Malinovej tvrdil doktor, dokonca súdny znalec, niečo iné ako ty. ;-P
V socializme ľudia pracovali. Nepracovali iba tí, čo nemohli alebo príživníci. Tí druhí ale boli za to aj po zásluhe "odmeňovaní". ;-P
Do roboty, za ktorú nedostávali mzdu ale dávky na prežitie + nezdanenú "kráľovskú" odmenu za každú jednu ulovenú "dušu" alebo "odhaleného" nepriateľa, chodili (tak isto ako aj dnes!) iba iniciatívni lokaji režimu! ;-P
Iniciatívny obsluhovateľ táborového rozhlasu sa tu hrá na psychológa. Aké príznačné pre túto dobu - chronický blbec simuluje chytrého! ;-(
Odporúčame