No všetko horšie ako 1* by bolo prejavom homofóbie! :=DDD
No autor si asi nevšimol, že v redakcii Charlie Ebdo a v "kosher" obchode nevystrájali prisťahovalci ale francúzski občania s "kultúrou" odlišnou od tej "tradičnej" európskej. A kde tú "kultúru" nabrali, ho evidentne netrápi. Zrejme až kým mu "posli" alebo "veľvyslanci" takejto "kultúry" nezabúšia na dvere. ;-(
No a ty, podľa tohto "duchaplného" komentu, budeš zrejme jeden z tých, ktorí keď vidia červenú, tak just prejdú na druhú stranu, len aby "demonštrovali" svoje právo slobodne sa rozhodnúť. ;-P
Prepáč mitrax, väčšinou s obsahom Tvojich príspevkov súhlasím ale teraz, žiaľ, nemôžem. Dôvodom je to, že ja sa ešte stále domnievam, že väčšine ľudí, čo v ´89. štrngali na námestiach, išlo o to, aby mohli slobodne vyjadrovať svoje názory (napríklad aj v referende, o ktorom sme, aj to nie všetci, dovtedy v týchto "zemepisných dĺžkach" len počuli!) a nie len o to, aby mohli slobodne nakupovať kadejaké "východné" šunty od šmejdov zo "západu".
A čo sa týka cirkvi, tak (neviem, či aj ty ale ja) si pamätám, že medzi vtedajšími požiadavkami občanov (bolo ich - tých požiadaviek, celkom 12) bola aj požiadavka (mala číslo 5), o odluke cirkvi od štátu. Ako si sa na ňu "zabudlo" a keď po rokoch arcibiskup-metropolita Slovenska vy stúpil v televízii a obhajoval v tejto veci status quo, tak som nezaznamenal proti tomu žiadne protesty, ale naopak, náš slovutný parlament (prelezený bývalými členmi KSS ako dobre "uležaný" syr alebo mäso) zakrátko schválil obsah "Vatikánskej zmluvy". A...odpor žiadny!
Prepáč okovidi ale kým sa začneš k niečomu verejne vyjadrovať, tak by si sa mal s tým najprv oboznámiť, lebo inak sa strápniš, tak ako teraz týmto "komentom". Aby si mi rozumel, poukazujem najmä na prvý odsek, kde si evidentne mýliš pojmy s vlastnými (alebo od niekoho prevzatými?) dojmami a "zaklincovávaš" to ešte aj neznalosťou platnej legislatívy!
Poraď koho "podmazať", aby nám tú korupciu zlikvidoval a koho zas na to, aby nám zabezpečil spravodlivosť? ;-)))
No to je vidno na tvojich komentoch, čo dokáže homo splodiť. ;-7
He, he... Aha ho, ďalší neúspešný kandidát na tajnú spoluprácu s PS VB. ;-7
To on "nerieši" lebo: "Hlupák sa nemení, čas ho míňa a skúsenosti sa mu vyhýbajú." (A. S. Puškin)
To čo tam cigánsku osadu obsadili? :=OOO Bordel jak voľakde na halde nad Rudňanmi. ;-7
Je ale zaujímavé, že vždy to má hlavu a pätu, čo sa o rozprávaní väčšiny "zaprisahaných" abstinentov živiacich sa roky politikou, nedá povedať ani s prižmúrením všetkých očí. ;-P
Ty si presvedčený, šuhajko, že tieto tvoje mokré sny môžu byť výsledkom zdravého myslenia a životosprávy? ;-7
...si ešte furt napálený, že rodák Vaska si dovolil nevpustiť tvojho nad*baného predka v zablatených čižmách do svojej kancelárie a nenalial? ;-7
Odporúčame