Asi necestuješ prostriedkami hromadnej dopravy. Tam by si zažil skutočnú "Vôňu ženy" aj viackrát ako by ti bolo milé! ;-P
Asi necestuješ prostriedkami hromadnej dopravy. Tam by si zažil skutočnú "Vôňu ženy" aj viackrát ako by ti bolo milé! ;-P
Najťažšie ale zároveň aj najdôležitejšie je blbosť vymyslieť. Keď už je ale vymyslená, tak potom to už vďaka "odborníkom" ide ako po masle. ;-P
Varga, tebe kto dal právo brať si do svojej lokajskej chrápy ľudí, ktorí prežili peklo koncentračných táborov? Kde, z čoho čerpáš toľkú zlobu a podlosť, aby si si ich utrpením, ako figovým listom, zakrýval svoju nehanebnú pažravosť a neuhasiteľnú túžbu po tých povestných 30 strieborných prepočítaných "výhodným" (="jachtárskym") kurzom za šírenie takýchto blbostí, ktoré ti iba ozajstný Diabol mohol sľúbiť? ;-(
Véééľmi jemne a priam galantne si to napísal! :=DDD
Šuhajko, čo ty vieš o pomeroch v zahraničných vojenských "misiách", keď sa tu bez jediného argumentu navážaš do niekoho, kto ich "pozadie" aspoň trošku poodhalil? ;-(
No jasné! A ešte si zabudol, že Mengele sa vyučil pôvodne za záhradníka u Mičurina, alebo aj to, že Goebbels bol nevlastným bratom Majakovského a švagrom Ordžonikidzeho vnučky. ;-7 Povedz pánu primárovi, nech ti dá vymeniť lieky, lebo ti evidentne nerobia dobre. ;-P
On len nevie prežrieť to, že Ondrejov vraj pokazil "kšeft" jednému z jeho predkov, ktorý si na ten obchod už dávnejšie zuby brúsil. ;-7
Predsa nechceš, aby bol prezidentom aj nejakých bezvýznamných otrokov, nádenníkov a podobných "lumpenproletárov". O tých sa predsa stará ako "anjel"-súkromník. ;-)))
Dúfam, že Gazeta Vyborcza najbližšie zorganizuje odhalenie pamätnej tabule Mengelemu v Oswienczime, ty troll nešťastný. ;-7
Skôr mraziace boxy, ktoré sa "osvedčili" už u UCK. ;-7
Také ľahké nevieš? Predsa išlo humanitárny čin v rámci "budovania demokratickej spoločnosti"! Asi nás, čo nerozumieme tejto "american english", budú musieť v rámci nejakého dobre zaplateného "projektu" buď preškoliť alebo v "beznádejných prípadoch" zariadiť/zaplatiť, či už lobotómiu alebo rovno "eutanáziu". ;-(
Hlupákovi treba dokázať, že je hlúpy ale blbec, ako napríklad ty, poskytne dôkazy o svojej blbosti sám. A ešte aj ochotne! ;-7
Tento tvoj "komentár" má asi takú morálnu hodnotu ako to, že celá dedina obviňuje/odsudzuje zneužívané dievča i jej rodinu za to, že sa opovážili poukázať na pána farára, čo je zač! ;-P
Sviňa je užitočné zviera. Toto sú "len obyčajní" podliaci a naničhodní smradi! ;-(
No americkí propagandisti už chcú tuším tromfnúť aj svojich podriadených propagandistov z Kyjeva, ktorí hlásili "iba" 30 mŕtvych civilistov. ;-(
Odporúčame