Ale najprv by sa mal zastaviť v Kyjeve a poriadne tým neonacistom "dohovoriť". Aspoň tak "demokraticky" ako to oni robia jeho rodákom! ;-P
Ale najprv by sa mal zastaviť v Kyjeve a poriadne tým neonacistom "dohovoriť". Aspoň tak "demokraticky" ako to oni robia jeho rodákom! ;-P
Aj odo mňa. Múdro píše ten Ringel zrazu, až mi je to divnô! ;-)
No asi je už najvyšší čas aj toto uzákoniť, lebo kadejakí chumaji si myslia, že čo nie je v zákone, tak to ani nemôže jestvovať. Pamätám si ešte na tabuľky v obchodoch a iných verejných miestach s textom: Pľuvať zakázané!. Časom, ako sa spoločnosť kultivovala, boli odstránené, lebo nikoho ani len nenapadlo, že by okolo seba na verejnosti pľul. Ako sa tak dnes dívam okolo seba - toľko pľuvancov, alebo "len" vypľutých žuvačiek "zdobí" chodníky miest i dedín, tak tie tabuľky by sa zase zišlo porozvešiavať. ;-(
...si zvykni, že na voličov sa štandardne vykašľal, tak ako jeho ideoví súdruhovia. ;-7
Skrátka ísť sa zadarmo nažrať na cudzí kar. ;-P Filantrop na pohľadanie! ;-7
A nejaký leo_sk sa vám tu z neho vysmieva. ;-P Ozaj tRingelt a ty si sa kedy vyučil za Slováka? ;-7
He, he... Takže podľa teba, aby sme mohli začať sledovať rozvodovosť homosexuálov, tak im musíme dovoliť uzatvoriť manželstvo? ;-7 No vidím, že je načase si priznať, že ani ten najväčší hlupák nie je zárukou toho, že by sa nemohol "zjaviť" ešte väčší. Obyčajný hlupák, na to sme si už mohli za ostatných 25 rokov ako-tak zvyknúť, ale takíto, prepytujem, kvalifikovaní nás dokážu ešte vždy prekvapiť. ;-P
Človeče, prepáč mi to nenáležité oslovenie, takýto "kvetnatý" kádrovčícky slovník sme si museli "vychutnať" v 50. rokoch minulého storočia pri každom "žurnáli", t. j. vždy, keď sme chceli vidieť nejaký film ale lístky neboli na konkrétne miesta, takže sme si ich museli "chytiť" ešte pred začiatkom premietania a absolvovať aj "žurnál". Ak ľudia tvojho "razenia" chcú iniciátorov a podporovateľov tohto referenda nazývať bigotmi alebo spiatočníkmi, tak to už je fakt hotová "Sodoma-Gomora"! ;-(
Odborne historicky vzaté tradičná rodina, t.j. otec+matka+deti, jestvovala a fungovala dávno pred tým, ako vznikla nejaká sociológia a v rámci nej vymyslené pojmy, definície a podobné býkoviny na zdôvodnenie existencie všelijakých vedátorov a ich podržtaškov. ;-7
Jano, ja, na rozdiel od teba, si vôbec nemyslím, že nadchádzajúce referendum je o rodine. Ale aj napriek tomu sa ho zúčastním a podľa obsahu tohto Tvojho blogu si myslím, že hlasovať budeme obidvaja zhodne. Aj moje dôvody pre účasť sa zhodujú s Tvojimi, t.j. už mám dosť tej demagógie a nenávisti zo strany "relativistov" morálky, ktorí najprv tlieskajú vyhláseniu, že "Morálka je vecou dohody" a potom, keď niekto chce začať debatu, zrazu o žiadnej dohode nechcú, nie len že ani počuť, ale ešte tých, čo sa opovážia debatu začať, označia za chumajov, bigotov, spiatočníkov a čo ja viem čo ešte. Tvrdia, že LGBTI jedincov je asi 4 % z populácie, ale podľa toho hysterického huriavku, čo tu (aj s pomocou všetkých "mienkotvorných" médií!) robia, to vyzerá pomaly tak, že ich je aspoň 99 %. ;-(
Tringelt, začínam mať dojem, že teba a tebe podobných desia aj len záblesky zdravého rozumu. ;-7
Hm... Takže podľa tvojej "metodiky hodnotenia" sa pravicový volič pozná podľa toho, že aj za evidentný šmejd, ktorý mu ponúknu bez toho, aby ho chcel, riadne a včas zaplatí. :=DDD ...si nepamätám, že by v Televarieté, ktorého fanúšikom sa tu toľko prezentuješ, niekto niekedy nechal vystupovať ľudí zrelých na ústavnú liečbu. ;-P
Ty si tou pracovnou metódou "slovenských novinárov" - "Klebeta je ako uhoľ, ak nespáli aspoň zašpiní", tak "napáchnutý", že sa jej nevieš zbaviť už ani v súkromnej publicistike! ;-7
Čo tam po ženách, ale dve a viac svokier! ;-7
No šak prijmeme zákon o zákaze diskriminácie škaredých. Potom o zákaze diskriminácie sprostých... a tak ďalej. ;-))) Hor sa vpred za práva blbcov! ;-(
A ty tamagoči si čo? Nebodaj ukradnutý a stratený v demokratickom raji? ;-7
No pod jeho "láskavým dozorom" si to génius Váňuška najprv vyskúšal "v malom" a potom to už išlo aj "samé"! ;-7
Tak požiadaj o adopciu nejakých "demokratov", keď si s rodičmi nespokojný. ;-7
To je pre "vlasteneckého" flašinetáře vysoké jak pre opicu klavír! To nepochopí ani keby si mu k tomu dal noty priam v american english. :=DDD
Odporúčame