No hlavne, že ty sa tu hráš na živého brouka Pytlíka. ;-7
No hlavne, že ty sa tu hráš na živého brouka Pytlíka. ;-7
Ty, ktorý prekrúcaš pravdu blábolmi o nejakom "zámořském teritoriu Francie", keď sami Francúzi nazývali Alžírsko svojou kolóniou (brat môjho strýka tam slúžil 20 rokov ako žandár koloniálnej správy a s rozhovorov s ním o tom, ako to tam vyzeralo, niečo viem!), tu chceš niekomu nadávať do trolov? :=OOO ...sa nedaj vysmiať, ty nešťastník ochmelený! ;-7
Tento a jemu podobní sú aj na to spásanie sprostí, tak ich musí "brusel" kŕmiť vybraným a poriadne prevereným senom! ;-7
A čo čakáš, keď porazený bol iba nacizmus a fašizmus zostal súčasťou demokracie "západného sveta"?! ;-(
No hlavne včera na "spojeneckom" cvičení v Španielsku predviedli, na čo je tá ich armáda asi tak dobrá. :=DDD
No myslím, že v tomto prípade sa napĺňa to doteraz žartovné:
Keď dlhuješ milión, tak máš problém ty.
Keď dlhuješ miliardy, tak má problémy tvoj veriteľ! ;-7
No a ako chceš zabezpečiť "trvalo udržateľný rast ekonomiky", proletár? Nákupom "akciového" žrádla a chľastu, nezdaneného fetu a pašovaných cigariet? ;-P
No predsa na principiálnosti a zásadovosti. Politických blbcov! :=DDD
Mráz (a metelica určite zas!) prichádza z Kremľa. :=DDD
No koniec sveta, Cecilko! Na koho budeme potom nadávať? ;-P
Cecilko a to odkedy vy svíčkové báby rozhodujete o tom, kto môže alebo nemôže Pána Boha vzývať? :=OOO
Nummi neprisvojuj si cudzie blbosti, lebo užitočné sú iba vlastné, zatiaľ, čo tie cudzie sú na úžitok len ich autorom! ;-P
Prečo si "myslíš", ty troll, že výsledok tvojho trávenia je totožný z výsledkom myslenia? :=OOO
Krtko, máš pravdu v tom, že všetko sa dá len treba chcieť. Takže ak chceš tak si "vygúgli" niečo o tom ako dopadli súkromné dôchodkové fondy v Nemecku v 70. rokoch 20. storočia. Ak nechceš, tak sa pokojne aj ďalej spoliehaj na svoju vieru v genialitu zakladateľov 2. dôchodkového piliera na Slovensku. ;-7
Trollo a vy dvaja tu zastupujete, ktoré kluby dôchodcov? Z Cajle a z Prednej Hory? ;-7
Páni, to by bola pestrá nádhera, keby blbosť kvitla! :=DDD
Ale je, Janči, je... Mali sme ju tu pri moci minimálne 4 volebné obdobia za sebou a po 5 ročnej prestávke až 1/2 volebného obdobia. Je to kombinácia: Komunisti "prekabátení" za demokratov + Komunisti "obrátení" na kresťanov! ;-P
Odporúčame