Ty tu zaskakuješ aj za ružového sukulenta s tragačom, čo má miesto kolesa ringel, keď tu až toľké blbosti musíš kotiť? ;-7
Ty tu zaskakuješ aj za ružového sukulenta s tragačom, čo má miesto kolesa ringel, keď tu až toľké blbosti musíš kotiť? ;-7
To ti "namerali" na Matovičovom polygrafe alebo "navážili" na decimálke spolu s tou fúrou uhlia, čo si viezol? ;-P
Nože vtipálku napíš, prečo a najmä načo by mal nejaký súdruh chrániť ľudí pred tým úžasným rajom, čo im tvoji geniálni "pravicoví" idoly tak nezištne - s toľkou láskou a ohľaduplnosťou k potrebám občana, vybudovali? ;-7
No a kto túto mafiu stvoril a nechal vypásť sa na našich odvodoch do takých obludných rozmerov, že ani vláda si s nimi neporadí? Veď z tých majú dnes strach už aj "krstní otcovia" tej takzvanej reformy a čumia jak buldozéry na tvrdú hlinu, že čo to vlastne stvorili! ;-(
Sova vyčíta vrabcovi veľkú hlavu. ;-P
No týmto si potvrdil, že to máš fakt naštudované! :=DDD Akurát tak zo starého Kaník-Švejnovho manuálu, šuhajko. ;-P
A odkedy niekto, resp. niečo (= zákon) u nás (= v SR) zakazuje príslušníkom/príslušníčkam menšín uzatvárať manželstvo?
No predsa v ten deň keď tých dvoch chudákov "sfúkol" ako sviečky na narodeninovej torte. Nepamätáte sváčko? Aj v Gardistovi a Slovákovi o tých dvoch hrdinoch písali. ;-P
No možno sa za chvíľu dozvieme, že Mengele bol vlastne priekopníkom eutanázie. ;-7
Aha, takže po prechode frontu sa do vašej dediny vrátili ludáci a gestapo? :-O A čože to sváčko takô dobre tuhô bafkáte? Unra prišla, Unra...? ;-7
No ja sa tomu "šemíkovi" ani nedivím, že ťa kopol do hlavy, keď si sa mu takto naložený trepal do kóje. ;-P
Čo máš proti krajovým, resp. národným špecialitám výhradne z miestnych surovín? ;-)))
A čo myslíš, odkiaľ berie inšpiráciu na tie upotené drísty, čo sem lepí?
To víš, těžký průmysl český (= flašinet a vopice).
A čo by mohlo tak tragaču zapaľovať, keď sa obíde aj bez "motora"?
Neboj my vieme, že ty aj iným veciam, ku ktorým sa tu "zasvätene" vyjadruješ, nerozumieš. ;-P
Daj niečo aj o prirodzene vyvolaných. Alebo tie boli v poriadku? ;-P
No ty by si si pred tým, ako ten "mozek" začneš používať, mal prečítať najprv príbalový leták, čo si k nemu dostal. Najmä časť Kontraindikácie, je pre "filosofy" tvojho typu veľmi dôležitá. ;-7
...Poliaci sever Slovenska, Maďari juh Slovenska... Čo si chcel svojím komentom vlastne povedať, šuhajko?
Odporúčame