A najtrápnejšie to, že z "prúseru" ho musí verejne ťahať jeho podriadená! :=DDD Každý normálny človek by sa po takomto vyhlásení svojho podriadeného od hanby prepadol a pakoval z očí verejnosti. ;-7
A najtrápnejšie to, že z "prúseru" ho musí verejne ťahať jeho podriadená! :=DDD Každý normálny človek by sa po takomto vyhlásení svojho podriadeného od hanby prepadol a pakoval z očí verejnosti. ;-7
Už by si tu mohol prestať predvádzať svoju hlúposť, ty národnosť! ;-7
Hm... Takže vyhlásenie ignorantského ozembucha, že Oswiencim oslobodili ukrajinskí vojaci, je, podľa tvojej "logiky", vlastne kritikou Putinovej imperialistickej politiky? :=OOO
Kristepane, čo sem pcháš nejakú proruskú propagandu, keď článok je o primitívnej rusofóbii, ktorú predviedol šéf poľskej diplomacie? Každý normálny človek vie, že v ČA, okrem Rusov a občanov vtedajšieho ZSSR patriacich k iným národom, bojovali dobrovoľne aj občania iných štátov. Dokonca príslušníci i takých národov, ktorých domovské krajiny bojovali proti ZSSR. Každý normálny človek vie, že v zostave 1. Ukrajinského frontu bojovali aj Bulhari, Česi, Maďari, Poliaci, Rumuni, Slováci, ... A dokonca i Nemci! Takže táraniny toho poľského ozembucha, sa môžu javiť ako "neškodné", fakt, iba ak nejakému cynikovi alebo vyloženému ignorantovi.
To už tuším aj tí Ukrajinci sú súdnejší a kultúrnejší ako títo slizkí Poliaci. Keď ich minister (tuším to bol minister obrany Ukrajiny) zavalil koninu, tak ho do 24 hodín odvolali z funkcie a dnes po ňom už ani pes nebrechne.
No ty si ten pravý, aby si sa ozýval. "Prekabátený" tragač, čo do ´89. zneužíval dedovu 255-ku a po ´89. chcel zrazu reštituovať majetky "zveľadené" za Slovákštátu. ;-(
Už si poslal dar vodcovi na účet, hrdina? ;-P
Sukulenta zo SME-tiska vypoťkali a nakoniec aj účet zrušili už dávno. Tam si on môže diskusiu už iba čítať.
Prvok a kosti?! :=OOO Oxymoron! ;-P
Ty sa chodíš "školiť" do tej istej krčmy ako tragač? :=OOO
No ja som zatiaľ somára v ružovom saku s krátkymi rukávmi nevidel, takže to sako by ti možno na chvíľu pomohlo. ;-P
Hm... Takže už viem prečo máš tú prilbu. ;-7
Šuhajko, darmo nadávaš zrkadlu... ;-P
Jasné, tragač, ty si kamarátom iba toho, kto ti naleje zadarmo, alebo o kom si myslíš, že by ti zadarmo naliať mohol. ;-P
No s tebou, tragač, to je už fakt na pováženie, keď nevieš ani kde chodíš "múdrosť" nasávať. ;-P
Čo je tragač, zas by si chcel strebať po haluzi? ;-P
Za to sa dávajú "Nobelovky mieru"! ;-7
Odporúčame