No už sa nedivím, že v Rači ani v Krasňanoch nie je dostať Okenu. ;-7
No už sa nedivím, že v Rači ani v Krasňanoch nie je dostať Okenu. ;-7
Z tohto si môže robiť prču, iba ak blbec! ;-P
Kto je to tí "my", tragač? Všetci dvaja "štamgasti", čo pijú len "po haluzi", z Kolieska? ;-7
Je to skrátka naslovozatý Expert von Unter den rachensdorfers kneipische Tisch. ;-)))
A to sa musel až hen do Davosu trepať, aby to zistil? To tí jeho outsourcovaní ministri nevedia ani toľko po Ukrajinsky, aby mu to vedeli povedať v reči ktorej rozumie nejalepšie? ;-(
No prišiel si pre nové pokyny. ;-7
No moc sa nevyškieraj, lebo to, čo si napísal sú len trošku nedočkaví príslušníci 4 %-nej menšiny. Takže bacha, aby sa o teba nezačala zaujímať úderka LGBTI, že tu šíriš homofóbne názory! ;-P
No pre takých "inteligentov" ako ty, je veľmi účinný spôsob: Dve tehly. ;-7
No na jezuitu sa správa a vyjadruje až príliš "frivolne". ;-) Keď sa ti niečo na ňom nepáči, tak ako slobodný človek zmeň vierovyznanie. ;-P A v rámci tejto "logiky", čo tu predvádzaš, prečo neskúsiš požiadať trebárs fyzikov, aby zrušili zastaralý Archimedov zákon, keďže aj napriek jeho údajnej platnosti sa ľudia i lode topia? ;-7
Myslíš, že zmena stravovacích návykov sa dá uskutočniť len tak mirnix-dirnix? ;-)))
Šak používaj ochranu a nebudeš ich poznať ani ty. ;-)))
Teba niekto núti žiť vo Vatikáne? :-O Šak sa odsťahuj do Islamského štátu a máš po starostiach s nejakým Vatikánom. ;-P
Zabudol si, že druhá strana má "svojho človeka" vo funkcii GR verejnoprávnej televízie a rozhlasu.
Vypadá to, že "slovenské" televízie (RTVG+Narkóza+Hnojka) uzatvorili kartelovú dohodu, čím sa ani len netaja a nikomu zodpovednému to, ako sa zdá, vôbec nevadí! ;-(
Snehulák žije v takej "kultúre", že na to, aby niekoho zastrelil, ani farára nepotrebuje. ;-P
No šak mohli by si tí bojkotujúci zorganizovať oslavy v dobytom Berlíne a Andželínu ako reprezentantku porazenej krajiny vodiť na reťazi. ;-)))
Tá posledná veta je uznesenie zo sympózia "akademikov" v Koliesku? :=DDD
Môže prenášať toxoplazmózu, vši a pod.! ;-P
Odporúčame