Mohli by teba s tým červeným fúrikom poslať, aby aj v Moskve vedeli, čo tu máme v "paláci" za vtákov. ;-P
Mohli by teba s tým červeným fúrikom poslať, aby aj v Moskve vedeli, čo tu máme v "paláci" za vtákov. ;-P
Čo ešte nemáš splatené tie úžasne výhodné oslie uši od neho, že sa ho tu tak zamilovane zastávaš? :=DDD
Možno to za tých 20 melonov vezme. ;-)))
Šak si sa sám v debate pod cudzincovým blogom "pochválil", aký manták si bol, keď si si mal oblek na bratovu svadbu kúpiť. ;-P
No možno špeciálne vašej famílii nie, ale Československu áno. ;-P
Asi tebe klince do chvosta, kde rozum nosíš. ;-7
Možno ľútosť nad takými chudákmi ako ty, ktorí by to - zodpovedať sám za seba, asi "v zdraví" neprežili. ;-P
Neprisvojuj si cudzie blbosti. Užitočné sú len vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie sú "prospešné a výhodné" iba pre ich autorov! ;-P
Čo je tragač, potrebuješ argumenty, aby ti bracho zdvihol gážu? ;-P
Človeče Mižu, ty budeš istotne nejaký velice úspešný finančný poradca. :=DDD
On je ako ten škorpión v bájke o žabe a škorpiónovi. On si jednoducho nemôže pomôcť - má to v povahe! ;-7
Povedz mi tragač, ty predsa všetko vieš a všetko poznáš... Povedz mi tragač, prečo potom "novinári", blogeri ako napríklad Kaplan a Luterán, opozícia etc. vrátane ich pritakávačov (pozri si diskusie na SME-tisku alebo v "Projekte N"), prečo títo všetci nadávajú na vládu, ktorá do bodky plní všetky tie úžasné medzinárodné zmluvy ako aj všetky priania našich bruselských "chlebodarcov"? ;-7
Pre takých ako je hento sa ani 100-krát opakovaná pravda nestáva pravdou, kým mu to jeho stranícky guru neschváli. ;-7
Presne - pod toto by som sa podpísal aj ja! :-))) Akurát by som dodal, že v našom podniku bol najväčší problém s prípravármi - "podnikateľmi", ktorí náročky robili chyby v dokumentácii, aby potom mohli podávať zlepšováky.
...si fakt myslíš, že aj lenivosť alebo blbosť sa dá závidieť? ;-P
Ale to sú múry na ochranu demokracie pred jej "narušiteľmi"! :=DDD
Pomocná stráž PS, ani PS VB nemali zbrane. Tí (ako on) narušiteľov hraníc "iba" odhaľovali a ohlasovali! ;-)))
Jasné "anglický" tveed vyrobený v Textilane Liberec, "holandské" gombíky vyrobené v moravskom KRAS-e, a "nemecké" nite vyrobené v Závodoch MDŽ Bratislava. Asi tak ako nám dnes EUSTREAM a SPP dodávajú "nemecký plyn". :=DDD
Odporúčame