Skús prísť sem k nám, vyliečime ťa! ;-P
Skús prísť sem k nám, vyliečime ťa! ;-P
Prečo by si si musel ten byt odkúpiť? Nútil ťa niekto do toho? :=OOO
Netáram, takých podržtaškov som zo stavby jednoducho vyhadzoval a nikto mi za to nikdy nič zlé neurobil. Ale skúsil by som dnes nejakého straníckeho niktoša (=asistenta, hovorcu a pod.), ktorý príde z titulu členstva vo vládnucej strane kafrať do roboty, poslať tam kam patrí... To by bolo tóčo. Viem o čom hovorím, lebo som to už viackrát v tejto drbokracii zažil. Bez ohľadu na to, či boli pri koryte belasí, hnedí, strakatí alebo ružoví. ;-7
Silne pochybujem, že to, čo si ty vymyslel, bol komunizmus! ;-P
Ty máš teda bujné sny! Čo ti mamka dali zaracha za tú poznámku v žiackej? ;-7
Odporúčaš na základe vlastných skúseností alebo len robíš platenú reklamu? ;-7
Oni dvaja sa tu tromfujú, kto vymyslí a vypustí do "éteru" väčšiu blbosť.
Napríklad Ing. Hríbik, námestník riaditeľa ŠOI, sa na protest proti politicky motivovaným kádrovým čistkám organizovaným v Inšpekcii členmi koordinačného centra VPN, ktorí ani neboli zamestnancami ŠOI, upálil na dvore areálu ŠOI na Prievozskej ul. v Bratislave. ;-(
Štandardnú stranu SDKÚ založili:
a) konvertiti z "komunistov" na "demokratov",
b) morálni spolupracovníci príslušníkov bývalej ŠTB,
c) reštituenti majetkov získaných za "Tisovho fašistického štátu".
Byť absolventom ešte neznamená, byť aj vzdelaným. ;-P Výstrahou nám buď to množstvo blbcov, ktorí sa hoci sa pýšia diplomami z univerzít, tak "vedú" a "riadia" túto našu džamahíriju horšie ako ožratý kočiš svoj záprah! ;-(
Minule som takých "fajnšmekrov" a "filozofov" videl pod dunajskou hrádzou v Bratislave-Petržalke. Pri ohníku dosť "ohnivo diskutovali" o výsledkoch porovnávacieho výskumu cuvé Chateau de LIDL v krabicovej zrelosti a svätomartinského Blanc noveau TESCO de Plast financovaného z neskorého zberu fliaš. ;-7
Chceš tým povedať, že tebe to ide? :=OOO ...si iný komediant! ;-P
No aspoň jeden z adresátov toho "pozdravu" z Arizóny sa tu ozval. :=DDD
No vidíš ako málo stačí takému roduvernému, ako si ty. ;-7
Teplomilný snehulák? :=DDD
Odporúčame