Bol si tam - v Južnej Kórei, a rozprával si sa s tamojšími normálnymi ľuďmi (staršia a stredná generácia), keď tu tak "zasvätene" píšeš za nich? ;-7
Bol si tam - v Južnej Kórei, a rozprával si sa s tamojšími normálnymi ľuďmi (staršia a stredná generácia), keď tu tak "zasvätene" píšeš za nich? ;-7
A z čoho boli, podľa teba, financované tie predvstupové programy? Vari z peňazí, čo "niekto" - nejaký dobrodinec, z hrušky natriasol?
Ak dovolíš, tak sa ti pokúsim odpovedať na tvoju otázku: "Prečo tam ľudia neutekajú?", ja. Sú ľudia, ktorí nemajú potrebu pred niečím alebo len tak niekam utekať. Miesto toho "len" poctivo robia a snažia sa aby ich spoločnosť/komunita/rodina normálne fungovala. A ak sa dá i napredovala. Či je to málo alebo veľa ponechávam na tvojom "posúdení". ;-P
Je! Ale už "len" v medziach európskych demokratických štandardov. ;-P
Možno vy, čo ste prednášali "vedecký" komunizmus a podobné fujaroviny nie, ale my - stavbári, sme sa zašívať nemohli, lebo by ste za neplnenie 5-ročného plánu na nás poslali vašich ideologicky vyškolených drábov.
No hlavne, že ty ten svoj ovládaš dokonale. Pri lízaní r*tí EÚ niktošov. ;-P
A načo sú ti 2 jazyky, keď len po bufetoch vylizuješ taniere? ;-P
No vidíš tragač, takže "západní" Nemci dodnes nezvládli technológie, ktoré DDR-óni používali bežne. To je ako napríklad s betónom - Rimania ho používali bežne, ale prišli nekultúrni chumaji zo (severo)západu, všetko dobré, čo Rimania vymysleli, rozd*bali a potom trvalo tisícročia, aby sa to znova "vynašlo". ;-P
Možno mladým bobrom dávali mlieko z TETRAPAK-u. To vieš aj o zvieratká v ZOO bolo vtedy asi lepšie postarané. Nie ako dnes, keď každý za malým za veľkým len omieľa, že nie sú peniaze. ;-P
A čo by mu mal kto asi tak závidieť? Tú do neba volajúcu blbosť, ktorou sa tu toľko vystatuje? :=DDD
No vidíš, to bol záujem o domáce potraviny a najmä profesionálny prístup obchodníka, ktorý presne vedel koľko a čoho objednať, aby mu to nezostalo. A nie ako dnes, keď máš obchody plné starého poprebaľovaného mäsa, kto vie z čoho a odkiaľ, alebo "mäsových" výrobkov, čo sa o mäso nikdy ani len náhodou neobtreli, alebo dechtom natretých "údenín" po dátume spotreby. ;-)))
Choď sa niekedy pozrieť na odbor sociálnych vecí niektorého z mestských úradov, keď majú stránkové hodiny. ;-7 Keď som to videl prvý raz, tak sa mi 15-minútové státie v rade v super alebo hypáči zdalo ako chvíľka relaxu.
Práve naopak, je prežratý a nadutý z tej skysnutej US siláže, tak tu len grgá a prdí, to, čím je nadžganý. ;-7
No dávaj pozor, aby si sa ty z tej "voňavej" propagandistickej US siláže náhodou nepo...toto, lebo nafúknutý si už a grgáš tu z nej až-až! ;-7
Tragač...som nevedel, že Letecká základňa Sliač už patrí ISIL (alebo nebodaj armáde KĽDR?) a Vrtuľníková základňa Prešov ukrajinskej, (či nebodaj rusínskej?) domobrane! :=OOO
Tak prečo a načo sa k nemu vyjadruješ? ;-7
Nie každá zvíťazivšia blbosť je aj pravdou! ;-P
Šak si s ňou ublíži a "hodí sa" na PN-ku. A zas ho budeme musieť živiť z našich peňazí cez príspevky od zdravotnej poisťovne. ;-7
Z čoho by ho platili, keď po odchode Soroša ďalej na Východ, sú všetky pricucnuté na našich daniach? ;-7
Odporúčame