Odškodné za čo? Že RTVS neuzatvorila s firmou jeho jasnosti na rok 2015 zmluvu? :=OOO
Odškodné za čo? Že RTVS neuzatvorila s firmou jeho jasnosti na rok 2015 zmluvu? :=OOO
Tragač, keď už tu toľko tie "jevrifondy" oslavuješ, tak nám ešte vysvetli, že čo je to za kohéziu, keď napríklad slovenský farmár dostane menšiu dotáciu ako farmár v "starej krajine". Alebo čo je to za kohéziu, keď v "starých krajinách" sú (z vôle EK) vyššie kvóty pre poľnohospodársku produkciu ako na Slovensku. ;-P
No vidíš tragač, aj tá druhá snímka svedčí o tom, že východní Nemci boli pred západnými o celé desaťročia vpredu, keďže Mercedes, BMW etc. začali používať plasty na karosérie až po zjednotení Nemecka - až keď sa dostali k DDR technológiám. ;-P
Tak takú kúpyschopnosť obyvateľstva už dnes nevidno. ;-P Apropo... Vo viacerých filiálkach súkromných obchodných reťazcov som v jeseni zachytil "oznam", že viac ako 10 kg tohto tovaru (bolo to väčšinou nad paletami s cukrom a múkou) si nemožno vziať. Kontrolná otázka: V čom sa líši bývalá a dnešná totalita? ;-)))
Takže aj v tomto prípade platí:" Vyhraj voľby a môžeš všetko!"? ;-7
Práve na základe tejto "diagnózy" ho asi prijali na psychiatrické oddelenie "Vojenskej" nemocnice v Bratislave. :=DDD
No vidno, že si to "mapoval" asi zo záchranky, ktorá ťa po odchyte v Eurovea prevážala na uzavreté oddelenie "Vojenskej nemocnice" po Rázusovom nábreží, ty hradný kopec. :=DDD
Jéj, vitajte doma Čičolína Pavlovna... Ste mu robili spoločnosť na služobke v Nemecku? ;-P
Neboj sa ľudia s tvojou diagnózou žiadnu pamäť nestratili a iste si "pamätajú" veľmi dobre, že v ´68. roku Rusi vtrhli na Ukrajinu a do Nemecka. :=DDD Mal by si povedať pánovi primárovi pravdu, že ti tie nové lieky nezaberajú. ;-P
Dúfam, že aj tá potreštená "čečenská nevesta" si nacapila na burku Je suis Charlie. ;-(
Ty už aj sám seba okrikuješ a zahriakavaš? :=OOO No ty musíš byť iný pacoš! :=DDD
Odporúčame