Šak sa pozri do zrkadla a nie do tvojou žlčou zapráskaného monitora a uvidíš. ;-P
Šak sa pozri do zrkadla a nie do tvojou žlčou zapráskaného monitora a uvidíš. ;-P
Tak vyzerá, že ten mládenček má viac rozumu ako ty! ;-( Kto vie po kom asi tak je? :=DDD
Toho asi nezabolí nič. Ten má zrejme hrošiu kožu aj na rozume! ;-7
No podľa tých tvojich(?) "názorov", čo tu predvádzaš, si musel chodiť do školy iba ak za trest. ;-(
V "zlatom" ´41. by to bol najprv zberný tábor (napr. Sereď?) a potom dobytčák, že?! Smer Buchenwald, Auschwitz alebo Treblinka. ;-(
...si myslíš, že tie dve veci sú nevyhnutnými podmienkami pre lepší charakter jedinca? :=OOO
A ak to neurobí, tak čo?! Liberálne a nanajvýš demokraticky bude "neutralizovaný", ako tí v Paríži? ;-7
Čo to trepeš človeče? Za bývalej totality boli kostoly a modlitebne plnšie ako dnes! ;-P
Zbytočne sa namáhaš - chudobnému duchom žiadna almužna nepomôže! ;-7
Hm... Takže ten vojak odpovedal inak ako mu predpisoval scenár? ;-7
A aký je ten "náš prah tolerancie", podľa teba? Čo povieš na to, že u nás - na Slovensku, by si za takéto "karikatúry" mohol vyfasovať 6 rokov "na tvrdo"? ;-7
Kvalitná vec vždy poteší – je v nej niečo povznášajúce. Platí to tiež o dokonalej blbosti! :=DDD
Keďže nikto doteraz nespochybnil onu známu tézu (nášho) Spasiteľa: „Blahoslavení (sú) chudobní duchom, lebo len ich je Kráľovstvo nebeské“, tak podľa autora tohto blogu by sme konečne mali asi začať budovať aj chrámy zasvätené blbosti. :=DDD
Na základe čoho si dospel k záveru, že výsledok trávenia je totožný s výsledkom myslenia? :=OOO
Á... šuhajko nám dorástol do dedových gardistických čižiem? ;-(
Skôr z príručky pre Svedkov NATO-vých. :=DDD
Odporúčame