Čer(t)vený fúrik nikdy nespí - K budovaniu a obrane (bruselskej) vlasti, vždy pripravený! :=DDD
Čer(t)vený fúrik nikdy nespí - K budovaniu a obrane (bruselskej) vlasti, vždy pripravený! :=DDD
Ako sa vraví: Nikto múdry z neba nespadol! ;-) Ale blbcov ako by odtiaľ po celých snopoch zhadzovali. ;-7 No zvestuj nám, ty mudrc z Východu, kto má tým občanom dať tú skutočnú moc? :-O ...si myslíš, že to je ako s tými dávkami, na ktoré každý mesiac čakáš? ;-P
Červený pravicový tragač! Tak to sa ti, fááákt, podarilóóó...:=DDDDD
Tragač, darmo sa líškaš, furmanku aj tak nedostaneš! Choď si pýtať do "Bruséla": ;-P
He, he... Takže podľa teba bola zamotaná iba na to, aby sme netrpeli pod "ruskou čižmou", tak sa radšej pichneme do "americkej r*ti"? :=DDD No a tak teraz, keď ruská čižma do tej americkej r*ti kope, musíme aj my "solidárne" znášať tie "otrasy"! ;-7
Nechaj ho, on je najedovaný preto, lebo nebyť tých hnusných komunistov, čo ho do škôl a až na univerzitu vyhnali, tak dnes mohol slobodne drhnúť v dedovom záhradníctve a o trhu hútať iba pred výročným jarmokom v Lamači. :=DDD
Lebo: Pán Boh vysoko, Bratislava ďaleko a zdravý rozum po obede v nedohľadne! ;-P
Koľko % umývačov riadu a dôchodcovských zadkov, dokladačov tovaru do regálov, vychovávateľov "demokratického" poteru, nalievačov drinkov, "pinglov, oberačov ovocia, zberačov zeleniny, go-go tanečníc, animátorov, ...etc. na "západe" má univerzitné alebo "len" stredoškolské vzdelanie získané na slovenských školách a univerzitách?
Napadnúť Ťa môže iba hlupák alebo rovno blbec. ;-) Myšlienka ešte nikoho nikdy nenapadla - toho sa obávajú iba tie 2 menované variety Homo sapiens! ;-7
No možno vtedy tam bol plniť už stranícke úlohy - ako vzorný lampasák, pardón, ako vojak z povaľovania. ;-))) Takí sú dnes najväčšími debokratmi! ;-7
Ešte to tak... Biblia! Keď, tak len s brúklynským manuálom "renomovanej značky" Watch Tower! ;-7
Vitaj "doma"! Čo je... do "Siene slávy" vám zasa natieklo tak sa maľuje? :=DDD
No a preto si u niektorých jedincov "dal načas" aj s pridelením zdravého rozumu! ;-P
Skutočne??? :=OOO Boh ťa vidí! ;-P
A vieš, čo sa stane, keď sa utopí slovenský "pravičiar"? Nič, lebo dutá hlava sa neponorí! ;-P
Odporúčame