Bohužiaľ Rusko s takýmto vývojom počítalo,maju v ustave doktrínu o použití jadrových zbraní,,,no a keby niekoho napadla 3 sv že sa dá vyhrať tak
Izolovať na doživotie,,,,
Bohužiaľ Rusko s takýmto vývojom počítalo,maju v ustave doktrínu o použití jadrových zbraní,,,no a keby niekoho napadla 3 sv že sa dá vyhrať tak
Izolovať na doživotie,,,,
Shark to máš pravdu a nie len v pobaltí,,,ehm,,,kolkože je nás tu z VZ,,,?,,/,,,,
Zato ukrainci si počínaju skvele že..? hlavne proti civilom,,,inak ti nevadí že ukrajinci už 5 mesiacov kružia v kruhu a stále dobili to isté mesto,,,,
odvetná doktrína= bude znamenať to že sa satelity zbláznia lebo nebudu vedieť a stíhať čo sledovať,,najnovšie ruské obranné systémy možu fungovať v nasledovných postupoch,.pokojne iduci kamion s kontajnerovým prívesom iduci popri hraniciach,vyhodnotí návštevu Gripena vo vzdušnom priestore ako škodnu,otvoria sa kontajnerové rampy s dvoma raketami zem vzduch a kovošrot bude mať radosť,,,podobný postup je možné uplatniť tiež formou kontajnerov prepravovaných vlakmi,,,,nakolko vyžarovanie hlavíc je uplne tienené satelity nemaju ani tušenia kde sa v inkriminovanom čase možu nachádzať zbrane PVO,,,o iných ani nevraviac,,
V mene občanov ktorí chceli žiť v mieri Vám veľmi pekne dakujem vy EU í deb,,,,,,,
Kedy sa to začne...?,,,
Už se perou,,,?,,,
To nie je paradox,,,
HAWKING by ti to vysvetlil principom termiky prebiehajucej v čiernej diere,,,,,
Včera som to písal
Politik má všetky ctené vlastnosti začínajuce na P,,,,,,
Okrem = pravdy,pokory,pomoci,,,,,,
Škodná zver,,,
Deb= Afganistan= vtedy tam išli ako vojsko na ochranu,nie na okupáciu,to čo sa dnes volá Taliban boli vtedy Dušmani,,a robili sa vždy tie isté svin,,n zabalené do pláštiku viery a náboženstva,,USA si pozdvihla dolár dodávkami zbraní a vyrobila z Dušmanov Talibancov pekne vycvičila a tí im to teraz z vdakou odplácaju,,,,
Zajtrajšie články
EU potichu prosí Rusko aby už konečne vojensky zasiahlo na Ukraine lebo to sľubili svojim občanom v EU a Rusi stále nič,potom my politici EU vypadáme ako blbci pred vlastnými voličmi,prestane nám veriť aj tých 12.,,,0999 % dochodcov čo ešte dokázali hodiť lístok do urny,,
Taranti = včera to boli T85 tie T95 za to sa nemci ospravedlnili po polnoci,to tam vsunuli zo skušok na strelnici pri testoch,,to vieš blbosť si prečíta každý ked je dobre urobená aj naletí, ,omluvu málokto,,,,ale kačica je na svete,,,
ak tu budeme mať 3 svetovu tak si nezabudni ľahnuť nohami smerom k výbuchu,,,
To boli tie naj hlášky na PVS od politrukov
Dnes ked vidím tu kopu munície tak si ľahnem tak aby ma čo najviac opálilo a nemusel som sa pomaly rozkladať celé dni,,
Putin je gay,,,?,,,ked znásilní,,,,?,,,čudné znásilniť krajinu,zem,,,
Čo mu nedali sedatíva že toto musím čítať,,,?,,,
No nie je to hluposť,,,10 dní treba sa ponáhľať začína jesen príde zima a budu problémy v EU už teraz treba vymyslieť daľší podraz lebo bude zle,,
Suhlasím že totalitné štáty nepatria do NATO,,,,tak čo tam dofrasa robí USA,,,?,,,
Všetko je možné Rusko do 20;,,rokov a Europa bez Ruských surovín do pol roka,,,,
Otázka = čo s tým ma spoločné Afganistan,,,?,,lebo treba vedieť aj čítať po sebe aj trocha historie nezaškodí,
Vdaka za pekné slová,veľa z nás sa preberať nemusí,cítime a žijeme ten marazmus denne,,
Veteráni robili protesty hned ako sa ten bordel začal,rozohnali ich obuškami a v správach ani nnnn,,,
Hanba,,
Ešte kecáte,nezavreli to tu,,?,,no prečítam potom,,,najskor k Vladimirovičovi,podľa vyjadrenia ho už museli riadne nasr,,,,pretože ako ho poznám je to rozvážny pragmatický politik,,vyjadrenie beriem v tom zmysle že slušne naznačil,= naser,,,,,nás a za 2 Dni varíme boršč v Kyjeve a za 2 týždne si močíme nohy v Gibraltare,,
Darmo nastáva.NWO len rytmus sa zmenil a vymenili sa hráči na šachovnici,
A USA sa s tým nechce zmieriť,,,
Koliesko= onooo = veci sa maju tak že tu bolo treba najprv zlikvidovať konkureciu a sebestačnosť,potom natlačiť cudzie výrobky,poootom vyhlásiť ľudia vraciame Vám podu hurá ste opeť kulaci možete robiť na svojom,Len akosi im zabudli k tomu urobiť zákony kde by im štát preplácal 80% nákladov na pestovanie,lebo tak to tam je priamo či nepriamo dodotavané,,,nooo lenže naši kulaci si vzali uvery pokupili stroje v dobrej viere že hurá su na svojom,,,,ehm no a ked prišla prvá uroda a chceli ju predať akosi im nevychádzali počty prečo su 3x drahší ako dovoz,,,nooo a kým sa páni hádali aku blbosť v zákone ešte vymyslieť tak nám kulaci padli na hubu a poznám xxx takých čo maju doteraz 6 exekucií na dalšie pokolenia lebo nedokážu platiť ani uroky z uverov za nakupené stroje,,,
Tomu sa hovori trhové hospárstvo po vzore EU,svojim všetko vy možte skapať,
Odporúčame