A čože ho ty vieš čo ak je to ľudomil a chce ľudom urobiť radosť a v parčíku zbudovať ZOO aby nemusel platiť ochranku,to vieš aj ochranka sa može nasr,,,,,ť,,ale taký tiger kým dostáva žrať,,,,,,
A čože ho ty vieš čo ak je to ľudomil a chce ľudom urobiť radosť a v parčíku zbudovať ZOO aby nemusel platiť ochranku,to vieš aj ochranka sa može nasr,,,,,ť,,ale taký tiger kým dostáva žrať,,,,,,
Onooo sa treba toto= spýtať hlavne Janka a spol prečo im prospelo rozdrb,,,,,JRD,,stačilo vrátiť apriori podu vlastníkom ale pokračovať spoločne,Vidím k čomu to išlo,mne vrátili 20 hektárov,lenže akosi zabudli že polovica je rozkuskovaná po celom chotári,takže by som obrábal každý den tak 10 metrov pola,,vždy inde,a na tom zvyšku postavyli nové domy ulice paneláky,dosť ťažko by sa tam oral asfalt,
Kedže su u nás také zákony ako su mám z toho velke ,,onoo toto v miske wc,,
Tie baráky vlastnia vyvolení sudcovia a podobná háved a tým debata o navrátení čohokolvek a odškodnení končí,,,
JRD bolo dobré v tom že boli zcelené pozemky aj ked každý mal na LV svoju parcelu,
Teraz je to zarastené 20;ročnou burinou a stromami,a sem tam pomedzi presvitne 20 metrov luky kde sa pasie jedna koza,,,
Žeby preto Janko do Moskvy,,?,aby si zopakoval Celinu,,že kde urobil chybu,,,?,,
inak otázka = načo by nám boli superlietadlá,,,,,?,,štáty ktoré maju horec svoje satelity vedia o naštartovaní motorov ešte skor ako to pilot potvrdí svojmu veliacemu dostojníkovi,,,
Ale dobre,,štát padá na hubu treba sa nabaliť ako sa dá,,
Skor by som položil otázku = kam chceme smerovať..?..do krachu alebo nového geopolitického delenia sveta,,?,,a podľa toho postavil koncepciu armády,lebo takto pri každej zmene ministra prídu skvostné nápady hodné do Švejkovej knihy,,ak armádu tak vzor Švajčiarska je to adekvátne podobná krajina geograficky,,a letectvo je len taká čerešnička na torte,nemáme na udržanie poriadnych technikov k udržbe strojov a nie vymýšľať blbosti,Na velkosť Slovenska v pohode stači 8 ks lietadiel na striedanie a do zálohy,a aké,,,?,,to je otázka z prvej vety,,podľa toho čo vlastne chceme,,,
Nestačil by ked už tak len ten Baničov padák,,,?,,,
Tak tak vlastenectvo,ked som o tom napísal tak mi na týžden zamkli "Brata od severu".nie ideály strany ale láska k domovine ,,mladí nevedia už čo to je,a na tom základe bolo aj SNP až potom to zmenili ideologicky,ale nikto tam nešiel bojovať povodne ako straník ale ako vlastenec
Dával som o 14 hod,idu sukromné videá turistov čo to natočili z pobrežia,na zahraničných tv,
Dnes sa tam cez 600 !dostalo a zbrane nechali na hraniciach,vzdali sa ,
Však aj DNR chcu mať osoh z mora,vojnové straty treba dobehnuť turizmom a destináciami,,na obnovu miest,,ešte čakám pokade sa im bude chcieť ísť lebo Krym by to mal lahšie keby mal otvorený koridor zásobovania aj po zemi,nielen letecky a po mori kým postavia mosty,
Zlom nastal vtedy ked sa prestala presadzovať deklarovaná demokracia a právo národa vyjadrené v referende,,tam su začiatky všetkého zla,
Hej to máš pravdu,v tom suhlasím,tiež som si to pušťal dookola ale je to tak,aktívne pancierovanie,takmer bez veže užasne ploché nízke tie nové T,,,tak povedzme si na rovinu,že su to nové ruské stroje to sa už nezakryje,,kto v nich sedí je druhá otázka,
Kusý,,,Kusý,,,noo,,,hm,,,tiež aký vietor taký kabát,,kde dengi tam budem pisať bumašku,,
Veru veru,,pred 89 nás v škole učili pojem MNICHOVSKÁ ZRADA ,,,po 89 sa to mladým nejako vytratilo z učebníc,,
Ale my nezabudame,,
Lidé bdete,
Hej na Espresso UAtv to ide od obeda dookola tieto prejavy,ohľadne bojov s tankovou brigádou ruska,,aspon nemusím hľadať komédiu na dvd stačí aj toto,
Nemecko aj Merkelova sa pred chvilou dištancovali od UA a zamietli každu ogiciálnu vojensku pomoc zo štátov EU pre UA,,,
Porošenko je málý hráč na tejto šachovnici,táto hra sa začala hrať oveľa skor,,už egyptský generál pred voľbami bol u VVP ako keby na požehnanie,hned po zvolení vyhlásil že Egypt už začal budovať väčší kanál ako Suez a nebude pod kontrolou cudzieho štátu,Stredná Amerika = niečo za niečo = Rusko tam zabezpečuje vojensku ochranu pri stavbe väčšieho prieplavu ako Panama,,na oplátku mu budu dodávať citrusové plody a potraviny ktoré nemá,Cuba odpustené dlhy,návrat ruských ponoriek,obnovenie základne, spustenie nových strojárenských fabrík na opravu techniky,India= dodávky novej ruskej techniky aj ponoriek,za to dostavsju plynovod a budu platiť,Korea= previedla celé nerastné bohatstvo štátu na RF s tým že sa tam vybuduje infraštruktura a priemysel,Čína= platba vopred za dostavbu plynovodu,plus Čína spušťa stavbu TransŽeleznice ktorá spoji Áziu s Amerikou cez Kamčatku popod Beringovu užinu na Aljašku,
Rusko defakto odstavuje USA od geopolitického vplyvu vo svete,
Jeden zbrane
Druhý obchody,
Kenand=ty brdo tak tieto slová som už dávno nepočul,hned sa mi vybavia staré filmy,,pustit tu piesen teraz v domácom kine tak pol mesta sa potentototo,,
Aj toto som dával v inom vlákne nemecká Tv N24 tam má priame vstupy z mesta, v okrajových štvrtiach su už povstalecké T 85'a T 95,podporované OT,zábery su z budov z okrajov mesta,
Dal som info inde kde to zamkli,počty atd,vzdali sa,ak chceš najdi si to,
S niečím takým vystupil už v sobotu v tv len som sa tomu nevenoval lebo tam treba dosť popreberať čo su smeti a čo realita,,vravel o zmenách vo vedení štátu,výmene postov vo funkciách,to všetko znamená dopredu pripravenu politicku frašku,,ostatné veci su na odputanie pozornosti,cesto na chleba sa mieša v zákulisí,
Niektoré príspevky su usmevné,suhlasím s tým že Národná rada je štátna budova atd,ale to su aj policajné stanice,urady,sudy,byrokratické kancelárie,obecné urady,,to že bude zatvorené sa vedelo dávno dopredu,osobne netrpím masochistickou predstavou nsvštevovať takéto budovy,,ked už som v Bratislave tak radšej Staré mesto,a Devín,netrpím potrebou chytiť šedý zákal pri pohľade na ten zvyšok betonovej džungle,
Odporúčame