Vzdali sa vid moje info inde,
Ešte tu žiiete,,?,,pred chvílou zrušili debatu o odstavec dole,takže tuto len prečítam a nič nedám škoda prsty namáhať,rátam pár sekund a zavru aj toto,
Posledne ked Prošo mal vstup tak fakt za ním bol naskočený tryskáč,ledva ho bolo počuť čo brble,,no predá čo može,zbalí tehličky a,,,,?,,ktovie kde potom,,,,?,Južná Amerika už nie je dobrá destinácia pozom ako sa začali kamarátiť s RF,
Ku dnu išl dve videa su na UA Espresse turisti z brehu točili,,,museli byť dobre presný neboli to veľké terče,,,tiež som písal že hufnice tak ako to včera prezentovali tv,,,no ked opakovane kukám,,kludne to mohlo byť aj RPG,,neboli daleko od brehu,takže boli v pohode v dosahu,
No budem dávať vstupy s názvom =;Bez komentára,chcem tu ešte zotrvať,
15 hod, zdroje = CNN,,N24,,Bussines UA,Sevodna RF,Espresso UA,Dnes i Sejčas RF,
Lugansk ,boje v meste,použité 4 batérie Uraganov vzdalo sa 622 Ua vojakov
DONECK = utok na letisko za pomoci 7 tankov T95,vzdalo sa 680 UA vojakov,
Juh Mariupol =568 UA.vojakov sa vzdalo a prešlo cez koridor do RF zbrane nechali na hranici,
Mariupol dnes 14,30:Hod,do okrajových štvrtí vchádzaju kolony tankov T 85 A T 95= zábery na nemeckej N24 Priamo z miesta,
Na Espresse su zasa priame videá z potopenia 2 člnov pobrežnej stráže UA,nasnímané z pobrežia turistami,
SLOVIANSK= zachytené 4 drony RF
Sloviansk = vítanie školského roka=UA report Espresso sa pýtala chlapca = kde máš otca ,,?,on = v uniforme,,Prečo v uniforme,,?,,no lebo nás chráni,,,,A pred čím Vás chráni,,?,,Pred fašistami a vrahmi z Kyjeva a prišli mu pomocť bratranci cudziny,,,
Tak toto im asi do UA tv nesadlo,,,
vdaka za tie dva potvrdené,preto mi včera demokraticky zamkli" brata "na týžden ked to dal skor ako oficialita,,
Tu ide naraz o viac konšpiračných teorií
1= zmena kurzu sj letovej výšky
2= presmerovanie letu povodne mimo bojovej zony rovno ponad uzemie bojov
3= Subežne korigovať čascpreletu s prezidentdkým špeciálom RF ktoré letelo v tej istej letovej hladine len minulo uvedené uzemie kde by sa boli obe križovali v čase +18 minut
4= Dosť rozporuplné svedectvá svedkov čo uvideli v troskách po dopade
5= Ked už nechcu zverejniť udaj zo skriniek tak kde su nahrávky letových dispečerov,,,?,
6= A kde su vlastne letoví dispečeri,,,?,,,
Ja ti neviem Shark,mam 10 ročné ruské čerpadlá riadne ťažké poctivé železá,z poriadnymi ložiskami nie umelinou,udržba = raz do roka prečistit aj kalové aj na pitnu vodu s filtrom,,ale čo je porucha nepoznám,a idu nonstop 10 rokov,,,
Vyrobené v uralskom technologickom strojárskom závode,,,
Toto sme písali ešte pred sankciami,dobré ráno novinári a politici,,
Niet nad sedliacky rozum,
Myslíš Klenbusa..?,,mal prezyvku lebo sa furt buchal hlavou o podpery v bani,,ktovie či Kaník viec že to je jeho otec,,a nie ten na papieri,,
Bože Klenbus Kaník,
Len klud EU má na výber pár ciest
1= Sankciami sa priviesť k závislosti a vazalstvu USA
2= sebazničeniu a takej miere nezamestnosti že všetky krízy nám budu závidieť
3= Občianskych nepokojov,vzburov,anarchie,rozkladu štátov
4= Prisluhovanie a dovedenia obojka do konca ukončením veľkým treskom,kedy nám nepomože žiadny opaľovací krém,3sv,v,
5=východisko je len jedno = zdraví rozum,rokovania,spolupráca,,,
Upieklo sa nové geopolitické rozdelenie ,,,bez svedkov,,nová Jalta,,,
A javisko svet pojde aj so svojimi postavičkami dalej,
Toto bolo dobré vraj mladý a boj,,pc,,,
Najprv by ich stačilo nechať ľahnuť na pole a poslať skupinu starých T72 tí čo by vydržali prejazd nad hlavou aj ked potentovaní,,z tých by sa ako tak dalo niečo vyskladať na výcvik,,,
Len kolko by to od pc zvládlo,,,,?,,,
To že to schytali z batérii hufnic povstalcov som dával hned,neviem či to nezmazali,o tej druhej ktorá išla pol hodinu po nej pod vodu tu ešte nedali,,,?,,,,,
Donecko letisko =to budec ťažký orech,problém je v tom že chcu plochu čo najmenej poškodenu aj terminály,inak by to už dávno spravila salva z Uraganov a je po boji ,takto tam budu týždne mestské boje a desiatky zbytočných mrtvych,
Predbehol si ma o minutu,,
Ale v jednom nemáš pravdu = podľa medzinárodných zákonov o leteckej premávke musí všetky veci nahradiť štát nad uzemím ktorého sa to stalo,aj keby ho zostrelilo UFO,
Jáájaj neviem koľko máte rokov ale toľko naivity,,,?,,,vraždy prezidenta JFK a jeho bratov zostanu utajené ešte 30 rokov,polititické zabíjanie nepohodlných ľudí sa dostane na svetlo ak vobec v časoch ked su už všetci pamätníci pod zemou,,takéto veci su mimo zákonov,služia na vzájomné politické sa vydieranie a geopolitické zmeny na svetových mapách,,,
MINSK to bola Jaltsko Postupimská dohoda oprášená demokratickou formou,,,
Na ukrainu sa pomaly zabudne,rodiny obetí dostanu omrvinku odškodného a všetko pojde dalej,,
Trocha sa zmenia zemepisné mapy,pribudne zopár štátikov a to bude všetko,
Sankcie ešte chvíľu budu robiť bububu
A ak to USA nebude stačiť je zbytočné špekulovať,,pekne sa budeme slniť bez nároku na životnu poistku,
Hlavné mocnosti planéty v tom maju jasno,zahraju ešte divadlo a bude koniec,,
Minsk bola Jaltská dohoda o ktorej sa mi už nedozvieme
Ešte ich zopár bude a svet sa geopoliticky preusporiada,
ukrajina už nebude zaujímava,rozdelia si ju velkí hráči tak ako si to naplánovali,,
A pár figurok zo šachovnice zmizne,
Vieš kolko pádov je takto neobjasnených,,?,,su dohady prečo dekompresia,,,?,,raketa,bomba v lietadle,unava materiálu,meteorit,aj to už bolo že šutrák prerazil trup z vremíru,,
Doteraz ležia trosky z lietadla čo sa skydlo pri Long Islande,,Usa civilná linka vedľa vojenskej strelnice,naraz zmizlo,odpoved FBI doteraz žiadna,čas = 16 rokov,trosky su zakryté v starom sklade,
Nemožu pretože skrinka nie je fotoaparat alebo kamera,akurát prestanu vysielať ked je po lietadle,ale ako bolo zničené nedokážu určiť,pilot = nevidí raketu ak ide na lietadlo,nevidí cudzie lietadlo ak sa mu neukáže,a ked dostane zásah je to taká blesková dekompresia že do sekundy je po včetkom,,je to civil nie bojový stroj,
Korejské ktoré zložili rusi v 80 tych rokoch bol iný prípad tam rus vyzýval pilotov k zmene letu takže to čierne skrinky zachytili aj oznam o potvrdení vystrelenej rakety pred odpalom ich upozornil gulometom popred kabínu svetelnými strelami bola noc potom dostal rozkaz= vypuskať,,,,,,,,,
Hviezdne vojny síce su nákladne ale nikto ich nezavrhol,rozbehli sa v 80 tych tokoch trvaju stále,len sa o tom nevraví,neviem o akej bosorke píšeš,mi sme robili ešte programy proti balistickým strelám zameraním z obežnej dráhy a detekovaním ciela dopadu s ekvivalentom zničenia navádzacích systémov a roznetky pred dopadom aby tie jadrové srač,,,,nebuchli po dopade alebo nadzemným výbuchom,,,
Zasa sa velmi nespoliehaj na satelity tie musia vedieť v prvom rade na čo maju kukať inak je to nula bodov,,,
Kolko civilných liniek je naraz vo vzduchu...?,,
Satelitt musí mať dobru polohu uhol bezoblačno a bez hmly,
Odporúčame