Rusko žiada zverejniť záznamy zo zostreleného boeingu
Tieto veci sa skušaju už dávno to poznám ako technik,,mne išlo o iné,,ked UA tak dlho chystali,malí náhradné plány provokácií,,
Vezmi si ak aj dám pulznou zbranou dole stroj,vždy po nom niečo zostane,,
Na mori nebolo nič a toto nie je malé lietadielko,,
Dalej ak si čítal vyjadrenia Girkina hned po dopade čo tam našli,veľa vecí nedáva suvis a význam,,
Pilota ani skrinku od Sučka už nikdy nenajdu to je fuč,,dispečer takisto aj záznamy,,,
Tu ide o vopred velmi dobre pripravenu provokáciu,,
Ja som len zvedavý kolkým pozostalým chýbaju tie obete,,,?,,