No vidíš aj tak sa nechcu poučiť z minulosti,,,
A to Napoleon v Moskve aj prespával,,,
Aj tak mu to bolo platné ako mrtvemu kabát,
No vidíš aj tak sa nechcu poučiť z minulosti,,,
A to Napoleon v Moskve aj prespával,,,
Aj tak mu to bolo platné ako mrtvemu kabát,
Možno sa mýlim ale niekde som zachytil čísla že Rudko poskočilo hoodne vysoko dopredu a neviem či dokonca nepredbehlo v produkcii aj USA a dostalo sa myslím do prvej trojky štátov v produkcii potravín,,už neviem kde som zo videl ak sa mýlim opravte ma,,
Eurofondy=ved si prerátajte kolko tam dáme my všetci a kolko sa vráti,,,,tu nejde len o zo čo sa priamo deklaruje,uvedomte si že z nás žiju,to čo vám nedaju za rovnaku prácu na plate tak ako tam,to všetko su skryté peniaze ktoré sa potom akože vracaju ako Božia zachrana v Eu fondoch,,keby sa tu odvádzali všetky dane nadnárodných monopolov,neboli danové prázdniny a uľavy po ktorých firma zmizne,,tak si vystačíme v pohode sami bez fondov,
Sharkovi ,,odin slubil že ak ho dá zasa zablokovať za pravdu,,tak mu zalepí žiabre sekundovým lepidlom,,,,asi mu už ide vlak do Bratislavy zo Zvolena,,,bude sranda,,
Ak je pravda čo som zchytali to schytali z hufnice,,neviem čo je na tom pravdy,,a ak je táto prvá tak o 20,hod,;!išla dalšia dole ak to nebola opakovačka,,
Tu nejde o Fica,zdvihol hlas v nádeji že to pochopia práve také menšie krajiny ako je Slovensko,mi sme nič,ale ked sa veľa malých nič dá dokopy,teda keby bola politická sila a voľa,to už by boli nejaké iné počty v EU zostave aj hlasy,ide jednoznačne o zo nezostať sami alebo len 2-3 štáty ale dostať na svoju stranu doteraz váhajucich a nerozhodných nebáť sa otvorene vyjadriť názor,a to sa podarí ak sa pridaju aj iní,,
Ešte ste tu..?,,,hm,,chudáka odina stopli na týžden,,odolával statočne presile trolov riadiac sa heslom "NA MNOŽSTVÍ NEHLEDTE,,,,," do 14 !hod,čo už,,,pravda sa niekedy ťažko aj číta nieto ešte počuva,,,
Ale starých božstiev čo sa vracaju je mnoho,,začína návrat dávnych vekov,proroctvá sa naplnaju,,,,
Odporúčame