áno, tak to cítim, ale treba zase povedať, že táto vláda je predsa len o niečo schopnejšia ako tá predchádzajúca - ak si ju zoberieme ako celok, no v súčasnej je tiež pár ministrov, ktorí sú jej hanbou
áno, tak to cítim, ale treba zase povedať, že táto vláda je predsa len o niečo schopnejšia ako tá predchádzajúca - ak si ju zoberieme ako celok, no v súčasnej je tiež pár ministrov, ktorí sú jej hanbou
mimochodom, Král je jeden z našich najlepších moderátorov a nemávam u neho pocit, že je neobjektívny, ak aj má svoj názor, dáva priestor aj druhej strane , nemyslím, že skáče do reči, skôr čas beží, minúty idú, témy treba vyčerpať, tak treba zastaviť aj občas toho, čo odbočuje...
Lacová, tá áno, tá skáče do reči, ale bloger samozrejme ohromne zveličuje s tým alkoholom , bola to len jedna z tém a debata bola dnes celkom zaujímavá
ja si síce nič nearchivujem, maguso, no pamäť mi celkom dobre slúži a tiež si všeličo pamätám z minulých blogov tohto blogera, preto ho beriem s veľkou rezervou ...no je faktom, že mnoho komentujúcich si málo pamätá alebo ak im vyhovuje súčasný názor, tak sa tvária, že všetko je ok
ale veď neobsadzuje , normálne sa vám ozve asi nejaký automat a potom zbytočne čakáte aj 10 minút, zo zvedavosti som to dvakrát vyskúšala
Matovičovatie tu niekto iný, ale Král to nebude
mimochodom, zriadili bezplatnú linku, naliali do nej peniaze a človek sa tam nedovolá
ty si riadne pripečený , nie Král , a ešte aj klameš
Saková bola dobrá, aj keď aj Viskupič mal v mnohom pravdu.
a koľkí že to boli z toho počtu voličov?.:) asi tiež takí tí najchudobnejší...
ale doplním ešte, rubbeler- Matovič sa dostal do parlamentu podvodom, nasľuboval čosi Rómom ...takýto človek a takáto strana by ani nemala mať miesto v parlamente, lenže žiaľ, časť Slovákov príliš obľubuje extrémy
ak by Matovič neprekračoval červené čiary hlavne čo sa týka vyjadrovania, možno by ozaj bol tým dobrým doplnkom, ale nie doplnkom do vlády
k tej skorumpovanosti- určite väčšia korupcia je na Ukrajine
Kollár však na rozdiel od terajších predstaviteľov nikdy nebol súčasťou vlády a nikdy nič slovenským občanom nesľuboval, nikoho teda nezradil, to je ten podstatný rozdiel
idealizovať si ho ale netreba, no jeho tím vyzerá byť schopný
no môže to byť aj naopak- mnoho ľudí práve preto volilo Pellegriniho, lebo Korčok bol označený ako vojnový štváč, ktorý by nás chcel zatiahnuť do vojny, čiže práve tá podpora Ukrajiny zase odrádza od voľby PS , ak by vojna skončila, možno práve to by PS.-ku nahralo a prinieslo body
fakt len váš odhad, musím sa zasmiať.:)))
Pellegrini je typom vyrovnaného človeka, Fico už má najlepšie roky za sebou, že sa raz premohol v nejakých dialógoch?s tými študentmi teda nic moc...
nechcela som pôvodne do vášho blogu písať, ale tie táraniny sa nedali neokomentovať
už vraj niečo chystajú, nejaké zmeny v rokovacom poriadku, bolo by načase
a aký život máš asi ty, keď tu denne chŕliš príspevky zo 4 nickov, pričom mnohé sú negatívne a vyslovene štvavé, to je skôr tá otázka
toto nie je len problém Maďarska, bolo tomu tak aj v minulosti aj u nás aj v iných krajinách, proste, v týchto zariadeniach pracuje veľa pedofilov, psychopatov , ktorí zneužívajú bezbrannosť obetí...práve preto sa tam často aj zamestnajú, aby mohli dať voľný priebeh svojim zvráteným chúťkam
súhlasím s vami, ale ...žiadna kaša sa neje taká horúca, ako keď sa navarí- aj s tými zubnými benefitmi to bolo tak že sa najprv zrušili a hľa, už zase fungujú , takže možno sa prehodnoti aj mamografia
samozrejme, že sa na Pellegriniho nehnevá.:))) no, to sú riadne drísty
už skutočne dosť! si celý Fico , preto ho obhajuješ , keby urobil hocičo, hocičo! ty to isté, vykrúcaš sa, manipuluješ a ešte z človeka chceš urobiť hlupáka
nie pekný večer, ale pekný pondelok ! s totalitou a podvádzaním treba urobiť koniec , alebo sa aspoň o to pokúsiť
vieš, milan, hoci môj zmysel pre spravodlivosť sa pri predstave tých 4 nickov búri, ale keby tento bloger bol skromný a pokorný, tolerovala by som to, lenže je príliš nacucnutý na totalitné praktiky a nemá žiadnu sebareflexiu
ťažko sa dokazuje, ak používa viaceré IP adresy, že píše z viacerých nickov, to je ten problém, lenže jemu chýba sebareflexia a to s tým Čapkom bolo trefné! ale s tou anystou ma neskutočne vytočil, na paranoidné podozrievanie a hlavne od takýchto "totaliťákov" som veľmi citlivá, tak aspoň čosi skúsim...nech si tu niekto nemyslí, že si môže dovoľovať všetko
Odporúčame