Prečo nemôžem čítať blogy v Pravde.
mia, ja už som si zvykla, prvýkrát mi to začalo piť krv, keď po 3 nickoch si zrazu utvoril štvrtý- ferena, tie jeho blogy sú na úrovni, a dosť často s ním súhlasím, no občas aj nie a vtedy sa ozvem
to ozaj dobre čítam, že je to podľa teba v poriadku? tu ide o isté pravidlá blogovania a podľa tých nemôže bloger písať blogy z viacerých nickov
nikto nemá nikoho právo obmedzovať , ale Pravda si pľuje do tváre tým, že zverejní pravidlá, ktoré sa môžu porušovať
no a vidíš to je práve to, že toto ty asi nikdy nepochopíš, tak to nechajme tak
ak by tu bol bloger opačného zmýšľania , nejaký progresívec so 4 nickmi, to by ste ale protestovali mnohí jedna radosť , o tom to je ...