z celého toho cirkusu okolo darčeka je pozitívne len to, že si začala EU už kopať hrob, smutné je, že kým sa jej loď celkom potopí, mnohí na to doplatia
z celého toho cirkusu okolo darčeka je pozitívne len to, že si začala EU už kopať hrob, smutné je, že kým sa jej loď celkom potopí, mnohí na to doplatia
ferro, zato vy ste ma neprekvapili, vám to občas totiž "úžasne" páli - teda vám je aj zbytočné vysvetľovať, že Čaputová nebude potrestaná a nebude stíhaná
ak nechápete prečo, možno rokmi na to prídete
nepísal si tu raz už podobný blog? ale veď v inom blogu si písal, že ty si vždy stál na vlastných nohách a musel si podporovať svoje bývalé , ktoré na nich nestáli. A tiež si raz písal, že dobrým riešením je zo Slovenska sa vysťahovať. Tak čo ti bráni uplatniť svoje schopnosti a zbaviť sa takto susedov? Môžeš žiť v novom prostredí, ktoré ti bude viac vyhovovať
aj ja som si všimla včera ten príspevok, žiaľ mnohí takto zrejme rozmýšľajú. Neuvedomujú si , v akej situácii je Ukrajina, že dostala len darček na oddialenie svojich problémov a že ju čakajú ešte horšie časy , ak bude chcieť ďalej pokračovať v boji. Píšem Ukrajina, samozrejme mám na mysli Zelenského, ktorému vojna každý deň pomáha chrániť si život, na národ nemysli, a takisto neonacisti spolu s ním. Obyčajní ľudia trpia a prajú si vojnu ukončiť. A samozrejme, nerealisticky uvažujúci vojnoví štváči by si priali , aby sa svet dostal na pokraj tretej svetovej vojny. Žiaľ, to, čo v Bruseli vymysleli a upiekli, svet k takejto vojne približuje. Nemenovaný autor komentára si asi myslí, že by tej vojne unikol, neuvedomuje si, že by išlo o celosvetovú katastrofu, v ktorej by víťaza nebolo.
a čo chce Trump, o to by sa radšej mali starať , toto sú také hlúpe a možno aj vymyslené články
najväčší problém únie je, že ju riadia hlupáci a vojnoví štváči
zmazali mi príspevok, že analytik je škodná
a tento že reprezentuje záujmy Česka?
+++++ áno, je čas , lenže nitky sú silno prišité, budú vzdorovať páraniu ...ale raz sa poddajú
milo prekvapil, to je fakt ...ale poteší možno aj to, že to EU začína so samovraždou myslieť vážne, lebo s tými bláznami na jej čele sa to už nedá vydržať
také neskutočné svinstvo , aká pôžička? dar banderovcom a predlženie utrpenia ľudí
to je presne mentalita totalitná, takú má Fico , ale takú mal aj Matovič
ja ale píšem o súčasnosti, mňa už Čaputová nezaujíma a ako vás poznám, vy by ste najradšej všetkých zatvárali a rušili a trestali... ten nadpis, je čo? to je síce otáznik, ale ak by bolo na vás, už ten súd nemáme
zaujímavý blog, takéto mám celkom rada ...s mojimi odpoveďami by ste boli spokojná, až na to, či treba obsah zverejňovaný na nete kontrolovať, ja si myslím, že je to potrebné, nemôže byť povolená napríklad propagácia fašizmu či násilia ...
na súčasné konanie ÚS máme úplne iný názor, ferro, do minulosti ja sa vracať nechcem ,to čo teraz urobil ÚS je správne a je dobre, že koalícia si nemôže silou presadzovať to, čo sa jej hodí , v budúcnosti by sa jej to mohlo vrátiť ako bumerang. Narazila a narazí každý, kto volí totalitné praktiky. Aj vy. Mimochodom, ak som dobre počúvala včera v debate Uhríka, myslí si to isté , bola som milo prekvapená
myslím, že je pred vami ešte dlhá cesta a veľa práce, kým sa stanete skutočne duchovnou osobou, trocha sa preceňujete
v každom prípade si myslím, že ste potrebný a vzácny človek , páči sa mi, že riešite a nevyplakávate a prajem vám pohodové Vianoce v kruhu rodiny a vašich domácich miláčikov, v novom roku nech sa vám darí
nedopadlo to dobre, ale lepšie ako mohlo dopadnúť
Odporúčame