ťažko sa dokazuje, ak používa viaceré IP adresy, že píše z viacerých nickov, to je ten problém, lenže jemu chýba sebareflexia a to s tým Čapkom bolo trefné! ale s tou anystou ma neskutočne vytočil, na paranoidné podozrievanie a hlavne od takýchto "totaliťákov" som veľmi citlivá, tak aspoň čosi skúsim...nech si tu niekto nemyslí, že si môže dovoľovať všetko


