toto nie je Grundzov štýl...ale môžem sa mýliť, možno sa ešte vyfarbí a bude používať vulgárnejšie výrazy
toto nie je Grundzov štýl...ale môžem sa mýliť, možno sa ešte vyfarbí a bude používať vulgárnejšie výrazy
Pán Fabián, neviem akej umelej inteligencie ste sa pýtali vy, ale keď som zadala otázku ja, dostala som takúto odpoveď:" Robert Fico má aktuálne 61 rokov. Narodil sa 15. septembra 1964 v Topoľčanoch.
V septembri 2024 oslávil svoje 60. narodeniny"
treba umelej inteligencii radšej písať, ona potom inteligentne odpovie
nielen na niektoré knihy, ale aj na filmy...a vlastne aj na veľa iných "vecí" treba dozrieť
vidím to pri filmoch, sú také, ktorým čas nedokáže ublížiť, lebo sú proste dokonalé a nadčasové, potom sú také, ktoré ma pred rokmi nadchli a teraz ma nechajú v podstate chladnou a naopak...je to aj tým, že dozrievame, aj tým, že vekom riešime iné problémy a tie problémy nachádzame v iných typoch napríklad filmov , aj tým, že sme mnohé nechápali a rokmi už chápeme ...
nuž, je to hrozná tragédia, ktorú treba jednoznačne odsúdiť, na druhej strane, viacerí sme tu už písali a teraz sa to potvrdzuje, že Izrael pre tú genocídu, už nikdy nebude bezpečným miestom
a práve preto držím Babišovi palce!
áno, sme unavení, tak je to...a určite aj drvivá väčšina Ukrajincov chce koniec vojny aj za cenu straty území
a my ostatní takisto máme právo povedať , že poniektorí vidíte bubákov aj tam, kde nie sú ...
ty si psychológ? že vieš podľa pohľadov ohodnotiť človeka?
teraz ťa nechcem uraziť, ale ľudia si dosť často práve takto ako ty namýšľajú
proste ty si tam nevidel, čo si chcel vidieť, to je celé, iní zase videli, sú spokojní ...je to o uhle pohľadu
cenisan si to predstavuje ako by to fungovalo v socializme, za ktorým stále smúti...zabudol, že nejde o verejnoprávnu televíziu , ale o súkromnú a že tá nikomu nevnucuje svoj program, buď pozeráš a berieš, alebo choď inde
ja len píšem, že aj Viskupič mal v niečom pravdu, napríklad že 2 mesiace dopredu mohli povedať, ako je to s tými trvalými pobytmi, upozorniť občanov , aby si isté veci dali do poriadku , lebo inak nebudú mať napríklad ich rodičia nárok na energopomoc
ale figu borovú...asi sme každý videli inú reláciu, určite neskomolil úmyselne meno, na to je príliš veľký profesionál
ale ak si si ty a tebe podobní vbili do hlavy, že on fandí len opozícii (čomu sa mu ale v niektorých veciach čudovať nemožno) , nikto vám to nevyvráti- mám jedno odporúčanie- nepozerať!
PS: čo si sa chcel dozvedieť o energopomoci? veď vláda predsa mala dostatočne a v predstihu informovať , v debate išlo skôr o vyjasnenie si protichodných stanovísk k téme
áno, sú odolnejší, ale vďaka slniečku žijeme , ono nám dáva svetlo a teplo.:)
z Ficových vlád zrejme áno , ale určite je to plus oproti tej Matovičovej
už dlhšie premýšľam, čo napísať , aby to nevyznelo ako fráza- napokon som sa rozhodla pre jednoduché ďakujem za blog a ešte dodatok- kiežby tu bolo viac takýchto blogov a menej tých večne nespokojných, štvavých. Doba síce nie je dobrá, ale aj my ju spoluutvárame - vo svojej mysli a vo svojom srdci
pani Žitná je dobrá v tom, že navodí veľmi príjemnú, pokojnú atmosféru, lebo sama je vyrovnaným človekom, no samozrejme záleží aj od zostavy hostí
tak ak vieš , že taký blog kedysi napísal, tak ok- človek môže zmeniť názor , to je síce pravda, len u niektorých je to už o veľkých prekročeniach istých hraníc a neschopnosti priznať si isté veci ,a to ešte sú blogy , kde sa rozoberal výzor žien- političiek...atď
lenže smutné je práve to pritakávanie zo strany istých debatujúcich- pomaly na všetko, ak ide o "ich človeka" a tie "jedine správne názory"
Odporúčame