dobré rozhodnutie, lebo nemali čo rušiť celý úrad, stačilo urobiť isté úpravy, nejaké zmeny , ak chceli skutočne skvalitniť jeho prácu
dobré rozhodnutie, lebo nemali čo rušiť celý úrad, stačilo urobiť isté úpravy, nejaké zmeny , ak chceli skutočne skvalitniť jeho prácu
v Betliari budú mať radosť ...
klasické strašenie a vymývanie mozgov
ja by som si rada prečítala takúto analýzu aj o Zelenskom, Ursuli, Kaji ...a mnohých ďalších zaujímavých "osobnostiach" našej doby
dodatok pre ferra: blog sa mi páči
veď to zrušenie resp. úprava zmluvy bolo aj súčasťou Ficovej predvolebnej rétoriky
inak, Grendel v debate v nedeľu dobre vysvetlil, prečo sa tým dodatkom o kajúcnikoch otvára priestor pre organizovaný zločin
za Matoviča sa robili riadne svinstvá, to je jasné (Krivočenko atď) , ale za Fica predtým bola veľká korupcia a on tú novelu TZ spískal nie preto, že chcel pomôcť občanom, ale aby zachránil svojich ľudí , ešte aj tie ženy a tematiku znásilnenia hnusne zneužili, vtedy som bola veľmi pobúrená. Bolo jasné, že im nejde o pomoc ženám, to bol len taký doplnok akože... podstatní boli oligarchovia...
ja netvrdím, že vláda nemá právo robiť zmeny , ale nie takto narýchlo , to pôsobí ako deštrukcia právneho systému
ja neobhajujem kroky opozície, ale rozmýšľam a sama prichádzam na veci, ktoré nie sú košér a ktoré vlastne spôsobujú aj to, že rastú preferencie PS a premiér stráca dôveru
našťastie človek ako on bol v podstate celý život sám, je to silná osobnosť , ustojí to, ale to nepochopíš ty a ani mnohí iní
nuž, Hlas začal zle, podporou hanebnej novely TZ, Ficovi museli ustúpiť a dlho bol Hlas voči partnerom v koalícii submisívny
a čo sa týka tej soboty, ale, ale! to je celé zlé , žiadne skrátené legislatívne konanie nemalo byť, žiadne a nieže v sobotu- bol to proste darček pod stromček ukrivdenému Matúškovi, v tomto musel nabrať PP odvahu a ísť proti Hlasu, práve to je dôkaz, že je nadstranícky , lebo myslel zdravým rozumom a tak, ako to bolo správne
toto, čo vláda robí je deštrukcia právneho systému, ona to nemôže robiť bagrom "na hulváta"
Korčok patrí ku vojnovým štváčom, takže až tak veľmi sa Pellegrini nemýlil a nakoniec, však to o Korčokovi nehovoril len on
ty asi nevieš skôr prehltnúť to, že dal Pellegrini PS košom po voľbách , to je zase môj názor
takže chceš povedať, že trebárs taký Orban, ktorý ozaj nikomu nikde nelezie by mal guráž teraz povedať Maďarom , že treba vystúpiť z EU?
Únia sa musí rozpadnúť sama , to by som chcela vidieť aspoň jedného "hrdinu", ktorý by volal po okamžitom vystúpení
a aj taký Uhrík môže mať smelé reči a plány, referendum o vystúpení by na Slovensku vzhľadom na podporu opozície obyvateľmi zrejme neprešlo
Pellegrini a Hlas od začiatku čosi deklarujú, za tým si aspoň stoja, či sa nám to páči alebo nie
môžeš mať pravdu, lebo raz to už tak robil, že aj ja som mu naletela , tak slušne spočiatku písal...
Odporúčame