keď pomáhal koalícii, podlý nebol, však? netvrdím, že je ideálny, ale vďaka za neho, vďaka, že niekto sa vie Ficovi vzoprieť
PS: s Remetom ale absolútne nesúhlasím
keď pomáhal koalícii, podlý nebol, však? netvrdím, že je ideálny, ale vďaka za neho, vďaka, že niekto sa vie Ficovi vzoprieť
PS: s Remetom ale absolútne nesúhlasím
nie sme svedkami žiadneho komplotu, sme svedkami predvolebného boja, aj koalícia aj opozícia sa snaží získavať politické body a získavať voličov, veď rok tak rýchlo ubehne...
v súkromí možno urobila aj pár chýb ako každý človek, ale ako herečka bola výborná, nech odpočíva v pokoji
no a predstavte si, mne povedal Ukrajinec, ktorý žije v BA, že sú to veľmi blízke jazyky ...
toto by sa nemalo len tak nechať , lump Naď by mal pykať
zase účelový pomerne primitívny článok- dezercia Rusov je nič oproti dezercii Ukrajincov, ale dobre- Rusi bijú a ponižujú a Ukrajinci rovno zabijú
Karas má pravdu, Šutaj Eštok je neschopný minister, no zároveň je pravdou aj to, že Naď by mal byť potrestaný za to, čo Slovensku spôsobil
tomu sa hovorí karma, milý Bill, a tá je našťastie spravodlivá
za koniec manželstva môžu takmer vždy len tí dvaja, ktorí v ňom žijú
zato tie vaše články sú úžasne, hlavne ten o Titanicu nemal chybu a takisto vaše diskusné príspevky sú erudované a vysoko odborné
podvody už sú preukázané, milý palenque, sám Šimečka to priznal v TV debate, akurát vravel, že nie jeho matka osobne sa obohatila, že peniaze nešli do jej vrecka
tiež nie je ideálny, ale má gule postaviť sa Ficovi, držím mu palce
správne rozhodnutie, nech majú sponzori právo na súkromie , iba čo by ich potom otravovali ďalší a ďalší žiadatelia a útočili prečo tomu áno a tomu nie..
niežeby si priznal chybu, ale správa sa čím ďalej tým viac menej chlapsky
som vďačná za tento blog, o vplyvoch severskej literatúry na slovenskú lyrizovanú prózu som písala diplomovku , Margitu Figuli si veľmi vážim, hoci bližší mi boli iní autori. Z jej diela ma oslovila úplne najviac autobiografická kniha Mladosť , je to smutná, ale nádherná kniha
len doplním- aj ak by ste v niečom nesúhlasili s koalíciou, dostali by ste nálepku progresívca.- proste jedni ako druhí
Odporúčame