len doplním- aj ak by ste v niečom nesúhlasili s koalíciou, dostali by ste nálepku progresívca.- proste jedni ako druhí
len doplním- aj ak by ste v niečom nesúhlasili s koalíciou, dostali by ste nálepku progresívca.- proste jedni ako druhí
nie, mne prekáža , že si presvedčená už dopredu , že ak by nebol poradcom Fica, bolo by mu to viac tolerované ...ak by nešlo o tak odpornú vec, možno...ale v tomto prípade o tom nie som presvedčená
proste prekáža mi , že do všetkého zaťahuješ Fica , nie som v koncoch, len sa mi ťažko debatuje s človekom vyslovene proficovsky zameraným, ešte som nikde nečítala od teba ani náznak kritiky R.F. a že by bolo o čom písať...proste len nemám rada fanúšikovské čierno biele videnia. Trebárs u mňa je celkom dobrým politikom Pellegrini, no to mi nebráni vytknúť mu , ak sa mi niečo nepáči
s tebou sa ťažko debatuje, urobila som asi chybu- lebo ty si čosi vsugeruješ z jedného uhla a je vymaľované. Epstein si zaslúži, aby sa pražil v pekle a aj tí chlapi, ktorí dievčatá zneužívali. A že Lajčák odstúpil je len dobré, ja na rozdiel od teba neviem, aká by bola reakcia , ak by nebol poradcom Fica, pretože je to tak mimoriadne odporný prípad, že je celkom možné, že by nikto voči nemu zhovievavý nebol
božemôj, koľko chýb v rýchlosti, tak oprava- ja to vnímam. videla som, ju zobral a hlavne MALI pekný vzťah
nuž ak sa na to takto pozeráme, áno, akurát, že Macronovci sú už manželia, tak to nejako spolu "zahojili" a spoločnosť sa upokojila, kdežto Lajčák je ženatý
zbytočne to rozoberať , chápem, že je rozdiel vo vnímaní celého , ale aj jato vnímam v tomto prípade inak
videla so film , kde si učiteľ začal s neplnoletou žiačkou, no potom si j zobral a malý pekný vzťah ...prípad od prípadu
dá sa s tebou súhlasiť v prvej časti a tá druhá - Macronovci- pre mňa je až taký veľký vekový rozdiel neprirodzený, ale tam nešlo o zneužívanie, boli do seba zamilovaní , nemyslím, že by Macron nejako jej "starostlivosťou" trpel, skôr naopak, ani že by ho to v živote poznačilo...
ktovie koľkí by sa zišli, aby vyjadrili svoju nevôľu voči prezidentovi ...možno by ich bolo násobne viac
aj keď musím dodať, že mala svoje čaro a veľa kladných stránok
a nielen on...ale sú to ľudia starej éry, ktorá našťastie postupne zaniká
myslím, že nielen pre mňa
a je faktom, že do nej patríš a našťastie vaša doba končí
môžem poprosiť, aby si ma dnes už neotravoval?
je chvályhodné, že sa posúvaš v komunikácii a pýtaš sa , nekonštatuješ
autorka blogu tu len skopírovala časť toho, čo Chmelár napísal, tiež neberie všetky Chmelárove tvrdenia ako Písmo sväté aj keď na 95% s ním väčšinou súhlasí, napokon, čitatelia sa môžu vyjadriť a ak vedia Chmelárove tvrdenia poprieť, môžu to urobiť
Chmelár sa venuje tomu, kto je reálne pri moci , kto predstavuje teraz nebezpečenstvo pre svet , a to je Trump, nie princ či Clinton ...určite odsudzuje aj tých
to čo píšeš, lavida? ste obmedzení aj s cenisanom aj s tými, čo mu dali plusky, nemáte ani potuchy, ako muži, čo sa deje so ženou, keď je zneužívaná! chce to niekedy veľkú silu vôbec sa niekomu zveriť
už vás hrdinov navyše vidím ako by ste utekali kvôli Epsteinovi , keby ste žili v USA, na políciu
v blogu sa, milý lavida, píše aj to, že za túžby nemôžeme , ale môžeme za ich realizáciu
už snáď by sme sa mohli kdesi aj posunúť ako ľudstvo a hlavne muži- sex s dievčaťom pod 15, individuálne do tých 17-18 týmto dievčatám v drvivej väčšine neprospieva, akurát muži si ukoja svoje chúťky...to telo je síce možno pripravené, ale psychika a vývoj duševný väčšinou nie , nepíšem to len teoreticky, poznám pár takých prípadov...
takéto názory len svedčia o tom že si človekom totality a minulosti, ktorá by mala odísť
áno, nadpis nie je najšťastnejší...
iste, o takých 20 rokov môže vstúpiť... možno
zdieľam podobné názory ako bloger
mne sa páčilo, keď Pellegrini v novoročnom prejave povedal, že politici si nezaslúžia ani aby sme ich milovali, ani aby sme ich nenávideli
Odporúčame