hnus ...
zdieľam podobné názory ako bloger
mne sa páčilo, keď Pellegrini v novoročnom prejave povedal, že politici si nezaslúžia ani aby sme ich milovali, ani aby sme ich nenávideli
bol to zločinec ako aj Netanjahu, rozdiel je však v tom že Hitler nemal dôvody na to, čo spôsobil
za blogy sa neplatí , máš zlú info. Možno ak je bloger veľmi čítaný a prináša tak isté benefity novinám a možno sú tu aj blogeri tajne platení istými skupinami , ale to už nie je záležitosť redakcie
bude aj blog o tom, aké škody spôsobil svojou politikou Ukrajine Západ, banderovci a Zelenskyj? a určite nezabudnite aj na zločinca Johnsona
až nato, že PS určite vládnuť samo nebude , takže sa mu ujde "len" pár kresiel , no ak by mal byť Šimečka premiérom, tak Boh zavaruj
bol psychický chorý, liečil sa a pustili ho domov, lieky vraj prestal brať
načo púšťajú domov ľudí s takýmito diagnózami? však je tam veľké riziko, že prestanú brať lieky
ale kde je logika , že sa niekto dobrovoľne prizná, že je vrah a potom sedí vo väzení? skôr logika na hlavu postavená
objednávateľ, to je niečo iné
máte veľmi výstižný nick, len toľko k tomu.:)
no nakoniec už človek aby ľutoval, že sa nenarodil a neostal žiť v Málinci...
ďakujem za článok a držím palce pacientke aj jej mame, hádam bude všetko v poriadku
existujú zvlášť citliví jedinci, sama som toho príkladom , preto verím aj tomu stresu pri odmietnutí stretnutia, stalo sa mi pri jednom stretnutí (hoci vnútorný hlas ma varoval , aby som ho minimálne odložila), že pár rokov som sa nemohla spamätať ...
a toto sú typické ficoviny- drísty, samozrejme
ale, furik, my predsa vieme, kto ho zabil, my nevieme, kto vraždu objednal - vrahovia predsa a zvlášť v takýchto prípadoch nedostavajú objednávku od objednávateľa priamo
neotravuj a zalez , nemám záujem o debatu s hl..kmi
Odporúčame