áno, rozumné rozhodnutie Fica až som prekvapená tou odvahou ...
ale sú to moje myšlienky a nepíšem dlhé príspevky na rozdiel od teba
chceš mať posledné slovo? tak ok , ja už odpovedať nebudem
napísal si: kto chce kam...tak to platí hlavne o tebe , pochopila som to v súvislosti s budúcnosťou a snáď by sme už mohli aj debatu ukončiť
PS: nikdy som neveril? tak to si mi zalichotil, lebo ja len vnímam tvoj nick, ale ak vidím, že niekto píše tak dlhé príspevky mám dosť a ani nečítam ...jasné, stane sa občas, že ich treba napísať, ale ty to robíš pravidelne a snažíš sa tu masírovať mozgy ovečkám, aby som použila tvoje slová
čiže som si dobre tipla, že už pár nickov si tu vymenil.:))
čo trepeš o idoloch? sníva sa ti?
ja diskutujem v príspevku, ktorý ma zaujíma, nechodím do všetkých možných ako ty a nepotrebujem tu míňať čas a energiu až do takej miery aby som sa zhovaďovala kopírovaním a manipuláciou iných
a ty tvojimi siahodlhými skopírovanými "múdrosťami" na úroveň fúrika , jeden ako druhý
a tá ľudová múdrosť tebe skôr patrí, ja sa výsledkov volieb nebojím, ja mám svedomie čisté, nech tu vládne, kto vládne
ty čo zase táraš? hlavne mali smolu ľudia, ktorí sa dostali do styku s ním a do jeho zorného poľa
určite netreba nikde vstupovať hlavne ak tam má byť doživotne Trump hlavným veliteľom a ak ešte aj treba zainvestovať ...
celkom vážne a ak máš ty, súdruh, toľko času , že tu siahodlhé texty kopíruješ, tak ja veru nie
na chlapa dosť úbohá zábava- činnosť
prajem pekný deň a už na teba nechcem reagovať
hádam aby si sa zapojil aj do nejakej vedeckej činnosti, odborníkov ako ty nikdy nie je dosť.:)))
A ty ,súdruh, nechápeš, že žije v Kanade, ale v duši ostala Slovenkou a zaujíma sa o problémy Slovenska?
ak ti chýbajú argumenty, začneš urážať, skôr ty si podľa príspevkov súdruh
Fico a Schutz si môžu podať ruky, čo sa týka istých výrokov a aj Schutza by si naše OČTK mali podať za tie jeho
ja som zvedavá, ako sa ukončí vyšetrovanie útoku na Schutza , možné je všetko, nechajme sa prekvapiť , ak naozaj bol napadnutý, bola by som zvedavá, či sa verejne od svojich komentárov dištancujú isté osoby, ktoré ho tu ohovárali
pani Zora, nič si nerobte z hejterov, niektorí z nich sú psychopati, iní viackrát zablokovaní primitívi, ktorí sa nevedia zmestiť do kože a každý, kto tvrdí, že bol svedkom viacerých úmrtí po vakcíne , je klamár , vakcína u niektorých mohla mať nežiaduce účinky a bolo chybou nútiť ľudí dať sa očkovať
hoci filmové umenie upadá, tento film je dôkazom ,že aj dnes vznikajú hodnotné a hlboké diela
nebude, nebojte sa, ja dúfam, že po voľbách už nebude ani v parlamente tento neschopák
a predstavte si, tento chorý človek je všeobecne proti každému očkovaniu, vravel to v diskusnej relácii
Odporúčame