nebude, nebojte sa, ja dúfam, že po voľbách už nebude ani v parlamente tento neschopák
a predstavte si, tento chorý človek je všeobecne proti každému očkovaniu, vravel to v diskusnej relácii
nebude, nebojte sa, ja dúfam, že po voľbách už nebude ani v parlamente tento neschopák
a predstavte si, tento chorý človek je všeobecne proti každému očkovaniu, vravel to v diskusnej relácii
len oprava- Kotlár len mal ambíciu byť ministrom, ale on je poslanec a splnomocnenec vlády pre vyšetrovanie pandémie. Ministrom by on byť nemohol, to si vážne myslím, že potom by aj lekári vstúpili do štrajku . Ale ani ako splnomocnenec nič nerobí, len skúma pod vlastným mikroskopom vakcíny a šíri poplašné správy a berie plat. Je to predovšetkým hanba premiéra, že ho už dávno neodvolal , lenže jeho hlas by potom chýbal v parlamente, tak ho tam držia. Ministrom je Kamil Šaško, je to schopný menežér, pracant , snaží sa, ale čo zdedil, to len tak ľahko nemôže zmeniť. Tomuto ministrovi zatiaľ fandím, no ani on nemá silu postaviť sa premiérovi a žiadať odchod pacienta paranoika Kotlára
a niektorí tu chvália socializmus, tak vtedy sa s nami nikto nemaznal , očkovanie bolo povinné a basta
++++++ plný súhlas, pani Zora a práve preto mnohí volia progresívcov, lebo už sa nemôžu na tie prezentované bludy pozerať a Hlasu aj preto klesajú percentá, že dôrazne nezatočil s Kotlárom, nechcem nikoho uraziť, mnohým bolo neprávom ubližované, ale Kotlár si pomenovanie Dezolát plne zaslúži
mne je to tak- tak jedno , ja neučím a o tebe mám takisto svoj názor
nesúhlasím, ide aj o to zaujímavo to podať
a ty si čo bol , keď nad učiteľmi ohŕňaš nos? zase trepeš sprostosti
Dr. Kočner?.:)) no, už si sa úplne vyfarbil, zločinec je to
Kotlára že riešili okamžite? veď ten tam dávno nemá čo robiť
veľký omyl, iba poniektorí sú nič
chudáci rodičia...ale malo by to byť teraz krátke, veď Fico povedal, že on vie , kto to všetko spískal....
s KDH s výnimkou výborného Karasa nesympatizujem, ale práve preto, že rozhodne volič , ako píšete, by ste nemali špekulovať o tom, že ostane na ocot
hanebnou novelou TZ sa Smer u KDH odpísal a s Republikou takisto nepôjdu
a ako a kto správa v debatách? ak niekto nevie vyhodnotiť základné fakty , tak nemá ani na to, aby vedel ohodnotiť alebo posúdiť , kto je nervózny , uvoľnený atď ...
už ste aj psychológ? zloba z neho sršala, nervozita...neskutočné , dokonca smiešne
KDH so Smerom nepôjde , to vám vravím aj ja, to tam nemusel byť Majerský , aj Karas by to povedal a to je ozaj čestný človek
jej diela majú hĺbku, patrí k mojim najobľúbenejším slovenským spisovateľom, stále nedocenená , takže som za knihu rada
zhovaďuješ sa iba ak ty... Blanár je kto? takmer nikto bez Fica, ktorý si ho na ten post s jasným zámerom dosadil . Slovo Blanára rovná sa slovu Fica, takže ak napíšeš blog s názvom Fico, hanbite sa , uznám, že predsa gule máš
Odporúčame