zhovaďuješ sa iba ak ty... Blanár je kto? takmer nikto bez Fica, ktorý si ho na ten post s jasným zámerom dosadil . Slovo Blanára rovná sa slovu Fica, takže ak napíšeš blog s názvom Fico, hanbite sa , uznám, že predsa gule máš
zhovaďuješ sa iba ak ty... Blanár je kto? takmer nikto bez Fica, ktorý si ho na ten post s jasným zámerom dosadil . Slovo Blanára rovná sa slovu Fica, takže ak napíšeš blog s názvom Fico, hanbite sa , uznám, že predsa gule máš
a najbližší spolupracovník R. Fica, ktorý ho tam dosadil, aby len tlmočil, čo si praje on, aby bolo povedané
investovať do spolku s bláznom?
a ešte bloger, skutočne nechápem , ako rozmýšľaš, robíš tu agitácie Smeru a už odteraz v strachu pred progresívcami im tu robíš kampaň , si vyslovene prorusky zameraný a nevidíš či nechceš vidieť, že Smer od začiatku hovorí, že Rusko porušilo útokom medzinárodné právo? Smer síce lavíruje , ako mu to pasuje , no od tejto základnej tézy sa od začiatku neodklonil, tak prečo by mal teraz Blanár mlčať alebo agresora povzbudzovať? ak by si bol blog postavil na analýze toho, čo sa teraz deje na Ukrajine a prečo Rusko takto postupuje, ako si to urobil pod nickom trikopce , to by bolo o inom, ale kritizovať za vyjadrenie Blanára? číry nezmysel a ešte aj niečo viac
no tak toto je číre zúfalstvo a hanbiť sa môže akurát tak bloger, dobre som minule písala, ako sa teší z toho, že Ukrajinci - nevinní ľudia, ženy a deti mrznú- tak minister Blanár má vari verejne povedať, aby len ďalej Rusko takto pokračovalo?
za záverečnú otázku ďakujem, lebo som ju akýmsi omylom nenapísala do môjho príspevku , ale tá otázka vo mne takisto bola
posledné vety vo mne evokovali predstavu, ako sme povinne na 1. mája revali: Nech žije1. máj!.:))
môj názor- s Grónskom sympatizujem, nech sa sami rozhodnú- ale aj keby to referendum dopadlo tak, že nechcú byť súčasťou USA, uspokojil by sa s tým Trump? myslím, že nie , ktovie čo ten všetko ešte plánuje
a veď si písal, že cez schránkovú firmu- NATO - ho vlastne už Trump má
podľa prieskumov 85 % Grónčanov odmieta byť súčasťou USA a ak chcú byť súčasťou Dánska , je to ich vec
voliči nebudú voliť, tí sú dôležití, mňa Bartek nezaujíma, to je politik a politici ,aby si udržali moc sa spoja s hocikým , voličom Hlasu už teraz prekážajú mnohé veci, hlavne Kotlár , preto Hlasu padajú preferencie
už prestaň trepať! sklamaní hlasisti nikdy nebudú voliť Republiku
nie, otec , ale uvidíte, kto z nás bude mať pravdu.:)))ak vám, drahý otecko , nevadia všetky tie svinstvá čo tu ficomafia nastvárala a to ešte aj po tom, ako dostala šancu v posledných voľbách si kumpánov hlavne chránila , tak mnohým z nás áno
odporúčam ,drahý otecko, predsa len to video z chaty Čifáre si pozrieť , tam o vás verejne vraveli, že ste hlúpy
prajem pekný večer , vymeniť plienočky a hajať.:))) nadnes stačí.:))
však nech trhajú, hlavne že sklamaní hlasisti a niektorí ficovci majú koho voliť .:))
nuž, veľa podnetného je v tomto blogu a tiež pár takých viet, s ktorými nesúhlasím, tiež nie ste objektívna
- nevedeli ste, kto je Parák , zato Šimkovičová je na ministerskú funkciu ako stvorená...
-súčasných hercov kritizujete , ale zato Fiki Sulík ako predstaviteľ mladej generácie , hoci v inom smere vás zaujal .. vulgarizmy hercov prekážajú, u Sulíka upútajú .:)
- máme aj dobrých mladých hercov a vracať sa k starým majstrom a neustále porovnávať nie je práve šťastné riešenie a hlavne POZOR! tí herci nieže by hrať nevedeli, oni nemajú často čo hrať, a to je vina koho? scenáristov
-každý sme odborník na iné, myslím že o filme zase toho viem ja trochu viac ako vy - Otec má svoje chyby, ale je to Nvotovej najlepší film a slušne urobený. Možno aj tí majstri občas niečo prepálili.
-a na záver- aj ja som kritická voči hercom a tie čítačky za predstavením sú pre mňa absolútne neprijateľné
milý k004 veď čo ti bráni písať blogy? aspoň uvidíš reakcie ...a pochopíš , že každému sa vyhovieť nedá
a nezabúdaj, že sú aj blogeri, ktorí to tu neberú smrteľne vážne , majú dosť inej dôležitejšej roboty než aby trávili čas písaním siahodlhých blogov alebo aj kratších , proste sú takí, ktorí potrebujú dať zo seba von nejaký ten pocit a ty ber alebo nechaj tak
bojí sa, že keď sa dostanú k moci progresívci, už tu nebude môcť písať.:))
Karas je natoľko čestný, že s Ficom do koalície nepôjde, milý petro...
Taraba? má charizmu, ale ľudia už zistili , kto to je , už sa za terajšieho ministrovania odhalil
myslím, že Zoro chce budovať na nových ľuďoch a imidž oligarchu? on sa tým netají na rozdiel od smerákov, za ktorými sú oligarchovia v úzadí- Bodor ...
myslím, že si to trocha prehnal. to fandenie bolo myslené na konkrétnu situáciu, nie fandenie Trumpovi a USA , USA a UK- dve najväčšie súčasné zlá a plus ešte Izrael
demokrati ju ohrozili, máš pravdu a čo teraz robia republikáni? možno ju ohrozujú ešte viac...čert ako diabol
Odporúčame